[G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Moderator: timi

Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Post autor: Rafał B »

potez pisze:to nie są wzmocnienia tylko zabezpieczenie, żeby sobie strzelec łba nie obił.
Tyle, że było to zabezpieczenie dla strzelca, to ja wiem.
Mnie się rozchodzi o to, czy wykończenie było skórzane, czy jakieś insze, no bo chyba nie z blachy :)
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: [G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Post autor: potez »

Skora a w środku czymś wypchane, jak w myśliwcach obszywali blache dookoła dziury na pilota :banana:
tak, jestem #ponurymodelaż
levee

Re: [G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Post autor: levee »

Bardzo fajny Karaś. Mnie - w przeciwieństwie do dochtora z pwm - khaki całkowicie przekonuje, aż pożerany ciekawością zapytam co to za farpka? mieszanka farpek?
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Post autor: Rafał B »

potez pisze:Skora a w środku czymś wypchane, jak w myśliwcach obszywali blache dookoła dziury na pilota :banana:
No i o to chodziło :piwo:
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: [G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Post autor: cooper69 »

Mi też się ten ryb bałdzo podoba. Tym bardzo, że jak piszesz nie było symbiozy pomiędzy twórcą i tworzywem.
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: [G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Post autor: timi »

Czyli jednak powinienem jakiś skórkowym zmalować...
Kolor to któreś gunze (kolor podam wieczorem jak na modelarnie wejdę), jednak miedzy startem malowania a kolorem docelowym było z kilkanaście różnych warstw wieć kolor mocno zmodulowany jest.
Symbiozy nie było żadnej, teraz robię Yak - 4 z mars model, który to jest najgorszym modelem jaki kiedykolwiek miałem w rękach i idzie mi to jakoś sprawniej.
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
Przemek - MaXus
Posty: 519
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 07:42
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: [G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Post autor: Przemek - MaXus »

Tomek, no to teraz przydałobysię machnąć w 72, zrobić fotki, wyskalować i będziemy zgadywali, który je który
Awatar użytkownika
bazylms
Posty: 682
Rejestracja: sob 17 maja 2014, 11:32

Re: [G] PZL P.23B Karaś - Mirage Hobby - 1:48

Post autor: bazylms »

Mnie się podoba bardzo.
Pozdro - Krzysiek Bartyzel

Czołgi - pancerna pięść armii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Timi”