[G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Moderator: timi

Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

[G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: timi »

Kolejny kotlet :x Nic nie robię teraz, a warto przypomnieć o swoim istnieniu ;)
Część ludu może kojarzyć z Super Modelu itp.
Model Eduarda pożeniony z kalkomanią Anademy. Malowany jak zawsze Gunze H. Przyznam że trochę wyjebane miałem na zgodność z oryginałem ale u mnie to norma.
Pisać, narzekać, może zmobilizuje mnie to do skończenia kolejnego Miga...



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: tankmania »

Wygląda super.

Napisz jak się go składa i czy są jakieś pułapki bo go własnie z pudła wyciągam.
Siara
Posty: 501
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:39

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: Siara »

Malowanie jest fajne. Ladny model. Teraz :) klej nastepnego.
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: timi »

Tanku klocki, robi się to super.
Siara następny model rozgrzebałem, zacząłem malować i wylądował w pudle jak całość warsztatu:/
Dzięki ekspertom z MW dowiedziałem się że nie potrafię korzystać z instrukcji i przykleiłem odwrotnie zbiornik pod kadłubowy :roll:
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Robert O.

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: Robert O. »

Timi juz go raz chwaliłem ,potem widziałem w SM ,dla mnie piekny ,najbardziej mi sie podoba zmęczenie powierzchni lakierniczej.A zbiornik fakt w inną mańke
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: tankmania »

timi pisze: nie potrafię korzystać z instrukcji i przykleiłem odwrotnie zbiornik pod kadłubowy :roll:
Zawsze powtarzam, że nie myli się tylko ten co nic nie robi. :!:

Model wygląda super i nie zmieni tego odwrotnie przyklejony zbiornik, tak jak nic nie zmieni tego, że najwięcej radochy z cudzych błędów mają ci co nic nie potrafią zrobić.
Będzie Ci przeszkadzało to odwrócisz, nie będzie to zostawisz.
Robert O.

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: Robert O. »

tankmania pisze:... tak jak nic nie zmieni tego, że najwięcej radochy z cudzych błędów mają ci co nic nie potrafią zrobić.
....
święte słowa Tanku
Awatar użytkownika
ROMAN
Posty: 146
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 04:34

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: ROMAN »

Świetnie wykonany model Timi. Bardzo intresujące malowanie w moim przypadku przyćmiewjące jakieś tam niezgodności o których wspominacie. Model po prostu mi się podoba.

pozdrawiam
Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: Czarny »

Olej MW, niech oni pokażą co robią bo tam siłe stanowią modelarze gawędziarze. Z deojga złego ciesz się że zbiornik odwrotnie wklejasz a nie areograf odwrotnie trzymasz jak oni. Miniatura ślicznościowa. Napisz jak kalki academy sie wymiarowo maja do modelu edka.
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: [G] Mig 21MF - Eduard Week 1:48

Post autor: timi »

Nie no ten zbiornik to obrócę ;)
Czarny pisze: Napisz jak kalki academy sie wymiarowo maja do modelu edka.
Jak głuchemu walkman

Obrazek

Ale idzie to zakleić i nie ma śladu
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Timi”