USS BROWAREK czy jak to zwał :D

Moderator: Adrianowro

Adrianowro
Posty: 89
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:44

USS BROWAREK czy jak to zwał :D

Post autor: Adrianowro »

Witam

Temat wrakowy jak co poniektórzy pewnie zauważyli jest dla mnie kuszący jak ruda Szkotka w kaloszach....
Aby spróbować oddać finezję struktury wraku - potrzebowałem odpowiedniej skali, padło na 72.
Dlatego znalazłem darmowy model japońskiej jednostki transportowej "Fuchu Maru" ( mała łajba ok 50 m)
I po odpowiednim powiększeniu , wykorzystałem szkielet. Niestety wykonanie całego statku to samobójstwo przestrzenne w mieszkaniu, więc skupiłem się na sekcji dziobowej + ładownia.

Do rzeczy:
Oryginalny papier model wygląda tak :
Obrazek
Po wykonaniu szkieletu z styroduru i zwołaniu znajomych w kwestii puszek zaczęła się zabawa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zanim zaczniecie marudzić na szpary to weźcie pod uwagę że to tylko szkielet pod rdze, wodorosty i dziobak wie co jeszcze....
Przeglądając fotki wraków z okolic Pacyfiku, statki są często mało rozpoznawalne - stąd mogę sobie pozwolić na szaleństwo i rozpierduchę :D
Statek nie będzie miał pustej ładowni , zapakuje albo resztki samolotu/ów albo jak fundusze pozwolą pojazdy japońskie.
Ale żeby nie było nudno, rdzawo i głębinowo - kupa złomu będzie miała towarzysza(czeka w szafie) :
Obrazek


TERMIN ZAKOŃCZENIA BYTOM 2014 .....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Adrianowro”