[W]T-70M 1:35

Moderator: nugget

Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

[W]T-70M 1:35

Post autor: nugget »

Pomalowałem go, ale znowu nie wiem co robie na tak z tymi zdjęciami, nie wiem nawet czycokolwiek widac, czy skrajne cienie i rozjasnienia. Jednak najlepiej mi wychodzą przy zachmurzonym niebie, tutaj coś zawalam z kolorystką. Czeka mnie dalsze malowanie detali, zabrudziłem tez niektóre elementy, trzeba będzie to skorygować, niektóre wdyają mi sie za jasne, zobacze co z tego będzie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: [W]T-70M 1:35

Post autor: KFS-miniatures »

wyeksponuj mocniej przedni właz.

dobrze było by tez rozjaśnić błotniki i przednią płytę, bo jak zaczniesz jechac z efektami, to zrobi się nazbyt mrocznie.
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: [W]T-70M 1:35

Post autor: nugget »

Dzięki. Racja wychodzą mi za ciemne potem te prace.
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: [W]T-70M 1:35

Post autor: nugget »

Do złoszowania została wieża, teraz nie robiłem bo kalki mi sie układały, złoszowałem wannę i robiłem cienie olejami. Wcześniej rozjaśniłem trochę czołg.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: [W]T-70M 1:35

Post autor: nugget »

Pojechałem dalej, z góry przepraszam za zdjęcia. Zadziałem trochę z obiciami, rdzą itd. Do pomalowania koło zapasowe, i będę działał z dalszym brudzeniem i błotem. Odkleiła mi się gąska po lewej stornie zuwazyłem dopiero teraz.
Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: [W]T-70M 1:35

Post autor: nugget »

No może teraz będzie coś widać, wreszcie udało mi się poprawne barwy uzyskać, nadal nie mam pojęcia jaki jest mój najwiekszy błąd w tych fotkach, koła biją po oczach ale nawet nie są wklejone, przeczuwałem, ze będę miał trochę problemu z gąskami, dlatego na stałe ukształtuje je na finiszu. Jak teraz nie będzie można z nich(fotek) nic odczytać to zdjęcia będą już dobre w galerii, bo poproszę kolegę o pomoc.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nugget”