Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Moderator: nugget

Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Post autor: nugget »

Witam, jako że nabrałem trochę doświadczenia zamierzam zrobić swoją pierwszą dioramę. Jestem w trakcie strugania budynku, narazie wyrobiłem tyle, może troche za pozno zeby dodawać, bo pewnie ma trochę błędów juz nie do zniwelowania ale pierwszy raz takie cos robię. Kompozycje będę dostrajał na bierząco. Na dioramie będzie pojazd - Gepard z którym będę musiał popracować, bo ma wiele szpar do zaszpachlowania, ale to już gdy skleję go już zupełnie. Zapraszam do zaglądania. Bardzo mnie to ciekawi jak wyjdzie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Post autor: nugget »

No niestety drzwi frontowe miały być warsztatowe i miały byc duze i nie przeszkadzałoby to gdyby nie zbyt mała przerwa miedzy nimi a oknem.
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Post autor: nugget »

Brnę dalej z tym, jakoś super może nie jest, ale mój pierwszy budynek więc jakiś super efektów się nie spodziewam, ze zdjęć też do końca nie jestem zadowolony, ale widać coś na nich mam nadzieje, dachówka już prawie skonczona, jeszcze tylko będę ją musiał trochę poprzebarwiać, krzak przy schodach wywalony na jednym zdjeciu już go nie ma w to miejsce leci kosz wiklinowy, do skrzyni przy schodach dojdzie jeszce parę buteleczek po winie, i ogólnie wiecej śmieci wokoło, do pomalowania zostały drzwi warsztatowe-frontowe, ale nie wiem jeszcze jak to zrobić, bo są tutaj bardzo grube futryny i czy wybrać reż oliwkowo-zielony i polecieć po całosci, chyba tak zrobie żeby kolorystycznie współgrało. Potem zajmę się malowaniem terenu na jasne barwy i dalszą roślinnoscią, pozostałościami kosteczki przy domu, jakąś trawą no i Gepardem który czeka na malowanie, zostana figurki, trochę tego jest ale powinienem się wyrobic na Bytom. Ostatnie zdjecie najlepsze, bo najbardziej rzeczywiste barwy oddaje.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Post autor: nugget »

Dalej zastanawiam się jakim kolorem pomalowac te drzwi warsztatowe, chyba zaryzykuje też tym zielonym, a te grube "futryny" zostawie jakie są, tak to teraz wygląda, lepsze foty teraz. Balsą będę oklejał na koncu aby znowu bezsensownei jej nie pobrudzić.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Post autor: nugget »

Widzę, że jakiegoś wielkiego zainteresowania nie ma, ja tworzę dalej, stan na dziś pokazany an zdjęciach, zacząłem dodawać roślinności i pracować nad terenem, te plamy na ziemi już wyschły coś mi kapnęło jakis rozpuszczalnik.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu-72
Posty: 97
Rejestracja: sob 14 wrz 2013, 12:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Post autor: Lechu-72 »

ładna chałupka z obejściem, fajny ten koszy wiklinowy.
Awatar użytkownika
nugget
Posty: 45
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 14:33

Re: Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Post autor: nugget »

Cieszę się.
Awatar użytkownika
Patterson
Posty: 357
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 15:57

Re: Włochy - 1/35 (tytuł roboczy)

Post autor: Patterson »

Bardzo fajny temat, no i faktycznie przyjemne dla oka.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nugget”