Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Non stress zone.

Moderator: JBZ

Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Post autor: JBZ »

Pewnie wszyscy wiedzą co lepię od kilku tygodni ale grzecznie poproszony przytargałem kilka zdjęć również tutaj. Modelu przedstawiać nie trzeba, skleja się sam jeżeli nikt lepiący nie przeszkadza.
Obrazek
Obrazek[/quote]

Malowanie wnętrza dzięki instrukcji równie nudne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Okazją do wykazania się będzie zbrudzenie wnętrza i dołożenie kilku przewodów, które dopasowane i pomalowane wklęję na koniec.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Post autor: JBZ »

Datownik mam ustawiony w celach slużbowych. Na razie nauczyłem się wyłączać go przy zdjęciach do galerii (czyli z 2 razy w roku) ale ponieważ człowiek (więc lepiacz też) uczy się całe życie są szanse na kolejne zdjęcia bez.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Post autor: JBZ »

Bez datownika, jeśli będą wątpliwości mogę pstryknąć zdjęcia z jakąś gazetką. Niestety Strażnicy w kiosku nie ma.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Post autor: tankmania »

Ale samolot też widzisz?
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Post autor: Panzer »

KFS-miniatures pisze:jakies parchy masz na obiektywie
Raczej na matrycy. Poznaję ten rodzaj parchów :)
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Post autor: JBZ »

Bez datownika, bez parchów ale z fotelem
Obrazek

i skrzydłami.
Obrazek
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Post autor: KFS-miniatures »

..ale z lampą:>

jacek, podpatruję, bo podoba mi się ten model. natomiast twoje wykonanie nie robi na mnie żadnego wrazenia. dlatego wlasnie czepiam się jakosci zdjeć. bo ja nie twierdze, ze model ma byc efekciarski; ma być taki, jaki ty sobie załozyłeś. ale napewno zaletą i wartością istotnie dodaną będzie dobra dokumentacja zdjęciowa prac nad miniaturą
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spitfire Mk.IXc Tamiya 1/32

Post autor: JBZ »

Obecne foty są z lampą, wcześniejsze ze słoneczkiem. W temaci fotografi jestem nieco mniej biegły niż w temacie lepienia modeli więc wytłumacz co złego jest w lampie?
Co do wykonaniu to wnętrze ma być w miarę kompletne w modelu nowego ale trochę zbrudzonego samolotu. Osłona kabiny i furtka oczywiście zamknięte.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JBZ”