CENTURION Mk V AFV CLUB 1/35

spiton

Re: CENTURION Mk V AFV CLUB 1/35

Post autor: spiton »

Fajowy. Bardzo estetyczne foty.
Hej chłopaki -szefowie, czemu foty są takie małe. Nie dało by rady zrobić tak, żeby miały te 800 pixeli ??
Marek Naja
Posty: 136
Rejestracja: pn 30 lip 2012, 20:50

Re: CENTURION Mk V AFV CLUB 1/35

Post autor: Marek Naja »

Wieża do Mk.III chyba jest nieosiągalna. Chyba, bo być może coś się zmieniło od czasu jak grzebałem przy swoim Centurionie. Wersja Mk.III była kiedyś tam robiona przez jakiegoś producenta ale nie pomnę już jakiegoś. Kupiłem ją na allegro wyciągniętą z czyjejś szafy. Szału nie ma. Kadłub i podwozie jest do wyrzucenia w porównaniu do AFV Clubu. Wieża niby w wersji Mk. III ale też taka, że koniec końców doszedłem do wniosku, że łatwiej kupić AFV i przerobić niż brnąć w tamtą. Różnice z tego co pamiętam nie były jakieś straszne, chyba głównie o boczny właz się rozchodziło, a w Mk.III był chyba z tyłu.
Awatar użytkownika
ROMAN
Posty: 146
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 04:34

Re: CENTURION Mk V AFV CLUB 1/35

Post autor: ROMAN »

Tu taka stronka z fotkami Centuriona.

A mój Centurion po malutku na ukończeniu a ponieważ ma być w kontekście to jeszcze nad podstaką muszę popracować. Model naprawdę fajny i efektowny i dobrze, że to jego wybrałem na ten pierwszy raz po latach, jako czołg powojenny.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: CENTURION Mk V AFV CLUB 1/35

Post autor: micmal »

Piękny jest! Co będę dalek pisał, jest na czym oko zawiesić. Mnie natomiast w tej odsłonie jeszcze raz powaliły na kolana Twoje zdjęcia. Świetna ostrość, kadry itd. Ja ciągle "walczę" ze zdjęciami i ciągle coś nie tak.
Marek Naja pisze:Wieża do Mk.III chyba jest nieosiągalna
Marku wieżę żywiczną chyba robi Formation czy jakoś tak. Muszę poprzeglądać literaturę, bo korci mnie taki z Korei.
spiton

Re: CENTURION Mk V AFV CLUB 1/35

Post autor: spiton »

Piękne ujęcia.
Model oczywiście tez ale niczego innego się nie spodziewałem.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: CENTURION Mk V AFV CLUB 1/35

Post autor: Arkady72 »

Centek przepiękny! Czekam na galerię by ponownie wyrazić zachwyt.
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”