PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Moderator: Korowiow

Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: Korowiow »

Diorama gotowa. Niewiele się zmieniło od ostatnich przymiarek. Jest jak jest inaczej nie będzie. Ja jestem zadowolony, Wam jako ekspertom pozostawiam ocenę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na IV festiwalu w Grudziądzu sędziowie uzanli, że diorama zasłużyła na wyróżnienie w swojej klasie a modele które przywiozłem zasłużyły na nagrodę główną festiwalu - Puchar Dowódcy Centrum Logistyki

Obrazek

Jakby tego było mało to poznałem osobiście kilku forumowych kolegów :D
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: grzegorz75 »

Trochę żeś gupio napisał :lol: , bo chcąc wyrazić zachwyt wpisem tutajże , z automatu jest się eskpertem :lol:

Cóż Tomku pierniczyć po próżnicy , scenki ( specjalnie w mnogiej piszę ) mają MOC i są ZUE . Bardzo ZUE.
Jak wiesz , ale przez skromność nie powiesz , przyciągały najwięcej uwagi gawiedzi i niegawiedzi , bo soM super . 8-)
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: Ajs »

Uwielbiam takie prace, dużo się dzieje i bardzo wysoki poziom wykonania. Gratuluję!
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: Korowiow »

Grzechu, specjalnie tak napisałem. W świecie ciągle trzeba o coś walczyć, rywalizować - nic nie przychodzi łatwo - a tu masz wchodzisz, paczysz, piszesz i już jesteś expertem - humor się poprawia, ego szybuje, jest git.
Dzięki za dobre słowo. Staram się kleić te kawałki jakoś do kupy i fajnie jest jak się podobają. Prowdziwe jednak wyzwanie to będzie w Bytomiu (nie odbierając nic Grudziądzowi ale jednak tut proportion garde) jak swój staf przywiozą takie tuzy jak Radek Pituch, Uki i kilku innych.
Super było Cię spotkać w realu.

Daniel, dzięki.
Robert O.

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: Robert O. »

bardzo sie podoba
Awatar użytkownika
uki761
Posty: 434
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 20:39

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: uki761 »

Korowiow pisze: Prowdziwe jednak wyzwanie to będzie w Bytomiu (nie odbierając nic Grudziądzowi ale jednak tut proportion garde) jak swój staf przywiozą takie tuzy jak Radek Pituch, Uki i kilku innych.
No to będziesz jak bulterier, wściekły byk i tomylidżons w ściganym. Nie ma letko -trzeba walczyć ;) I tak będzie łatwiej bo ponoć Radka ma nie być.
A najważniejsze to będzie znowu się spotkać, napić i pogadać, bo w sumie oto w tym chodzi.

Podoba mi się co zrobiłeś (choć czwórkę bardziej bym zciorał). To już prawdziwa Masterclass jest.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: Arkady72 »

Znaczy widzę, że można spokojnie napisać, że się podoba :D .
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
Patterson
Posty: 357
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 15:57

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: Patterson »

Piękna praca.
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: tankmania »

Zadowolenie uzasadnione.
Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: PARKING KOŃCOWY - GALERIA

Post autor: Marek Cz. »

Podtrzymuję moją opinię o tej dioramie, jest przepotężna. (Tak, piszę to jako ekspert :lol: )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Korowiow”