SARAJEWO 11541

Moderator: Korowiow

Awatar użytkownika
PawelG.
Posty: 720
Rejestracja: śr 05 gru 2012, 15:58

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: PawelG. »

Tfuuu modelarze z Polski, pluję Wam pod nogi...
Pzdr Paweł
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: Korowiow »

Uwaga! W celu uniknięcia dalszych prób przelania administracji czary goryczy informuje co następuje - w sprawie zablokowania mojego wątku, odbyłem z administracją bużliwą rozmowę i doszliśmy do porozumienia. Ja obiecałem że coś tam a admini że ten tego. Nie wiem jak by się skończyły nasze rozmowy gdyby nie pomoc naszego kolegi z Argentyny który regularnie czyta nasze forum. Co prawdę nic nie rozumie bo nie ma matki polki co to mówi polsku ale ma matkę do wtryskowego modelu Iskry w skali 1/32 co wychodzi na to samo i obiecał, że jak się pogodzimy to on rozpocznie produkcję i każda polska rodzina dostanie królową na telewizor za darmo albo dwie lub trzy - ale spiotn i rav to oni nie dostanom, bo on słyszał ze oni rav będzie się czuł oszukany a do spitona nie da się tego wysłać bo u kolegi w Argentynie na argentyńskiej poczcie gdzie się mówi po argentyńsku i wcale po polsku, powiedzieli mu że nie wiedzą gdzie jest to królestwo podhalańskie a poza tym skoro królestwo to już na pewno mają królową. Także ten tego koniec tych podsmiechujkow i tyle w temacie tym temacie.

Aha, jeszcze przy okazji chciałem pozdrowić wszystkich kolegów z zagranicy co czytajo i ich polskie matki z polski co rozumiejo po polsku i im wszystko po polsku tlumaczo na polski.
I jeszcze chciałem pozdrowić moja żonę i brata oraz kolegów z pracy i rezysera- bez was moje modele nie byłyby takie super - kocham Was i jeszcze moich rodziców i pana co mi podał widelec jak mi spadł w restauracji.
Nie pozdrawiam pani z zieleniaka bo jej śmierdzi z buzi i potwora w konefce też nie.
NIECH ŻYJE POLSKA PO POLSKU.
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: micmal »

Drogi Kolego Korowiow. Czuję się oszukany, że nie przesłałeś życzeń, a właściwie dedykacji swojej pracy, dla Fszystkich na świecie, coby pokój ogólny był (no z wyłączeniem może Tych z ŁolStreet) i jeszcze żeby Fszyscy się Kochali (no może z wyłączeniem tych Gender). To bardzo ważne jest. Bo co poradzisz jak pojedziesz do Kanady i tam wcale żywicą pachnieć nie będzie? Tylko wstyd, że życzeń nie przesłałeś, cobyśmy braćmi Fszyscy byli. A tak generalnie to bardzo kibicuję Twojej pracy i życzę jeszcze żeby te periodyki modelarskie się do Ciebie odezwały: Uśmiech Modelu, AVM, Miniatury Magazine i jeszcze ten, no Łocochodzi Magazine. I polecam Ci Wontek Kotlet na forach modelarskich o robieniu zdjęć.
Pozdrawiam wierny fan Twojej pracy.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: Korowiow »

Chyba ty.

Poza tym - "Otrzymałem informację, że użytkownik AndrzejZiober jest fałszywym kontem podszywajacym się pod p.Ziobera. Użytkownik został zbanowany".

Z tego co się oriętuję ten doniśik to sprawka koleżki jest.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: Korowiow »

Śmietnik :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: tankmania »

Nie wyrzucaj tej rury, przydasie.
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: Krocionorzec »

Obierków od zimnioków brakuje :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: Korowiow »

Obiery dobra myśl, Tank rure wysyłam Ci pocztom :banana: .

Podmieniłem zdjęcia. Wcześniejsze były zbyt zzoomowane i jakieś takie nie takie.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Korowiow”