SARAJEWO 11541

Moderator: Korowiow

Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

SARAJEWO 11541

Post autor: Korowiow »

Zaczynam nowy temat. Zbliża się 20 rocznica zakończenia oblężenia Sarajewa i mnie natchnęło. Robię dioramę ze zniszczonym T55. Jak to u mnie będzie to kompilacja różnych zdjęć, które w mojej głowie układają się w całość. Zobaczymy co z tego będzie.

Mam to :

Obrazek

ale w wersji z blaszką Abera i tegoż aluminiową lufą. Zanabędę jeszcze gąski Friul lub te radzieckie Master coś tam i będę strugał.

Inspiracji sporo - wszystko znalezione w przepastnych internetach - do nieczego nie roszczę sobie żadnych rajts, bo nic z tego nie moje :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tu będzie stał mój T 55:

Obrazek

Obrazek

W związku z ta robótką szukam tego -może ktoś chce sprzedać, zamienić, pożyczyć, oddać :

Obrazek

Obrazek

Już robię - wyskrobałem coś na kształt komory silnika. Stwierdzenie "coś na kształt" jest tu kluczem. Wszystkie uwagi co do wyglądu tego ulepka są jak najbardziej słuszne, każdy kto widzi, że cos jest nie tak - ma rację, nic się nie da już z tym zrobić ani poprawić - tak już musi zostać i nie ma co płakać. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie żywiczne wypusty się nie wstydzę, bo ja jestem sam, a inni to koncern i też się nie wstydzili, no i ja od nikogo nie chcę żadnych stów, nawet dwóch, cz jednej, nie mówiąc o trzech :

Uwaga zdjęcia warsztatowe :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tak jest jak jest w środku :

Obrazek

a jak się dołoży jeszcze więcej to tak :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze nie wiem ile tego będzie widać bo to można z powodzeniem poodcinać różne płyty silnikowe - się zobaczy.

No i na koniec dla jasności to nic tam politycznego nie jest. Jak się czyta o tym co się tam działo to włos się jeży na głowie ale każda ze stron ma gurbo brudu pod pazurami. Mi się tak skojarzyło co by zrobić i już.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: Korowiow »

BRACIA ROBACY, NIE BĄDŹTA TAKIE - LITOŚCI.
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: grzegorz75 »

Zdażysz na Bytom ?
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: tankmania »

Jak nas będzie wkurwiał to go merytorycznie zniszcze bo jestem świeżo po studiowaniu T-55.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: Korowiow »

Mnie na psyche przez Was siada.
Tank trzeba jakoś inaczej bo ja ogólnie merytorycznie jestem do bani. To jest mój pierwszy model podrugowojenny.
G. tylko na Bytom.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: tankmania »

Korowiow pisze: Tank trzeba jakoś inaczej bo ja ogólnie merytorycznie jestem do bani. To jest mój pierwszy model podrugowojenny.
To zamknij oczy i maluj bo jakbyś chciał konwersji zeby merytorycznie zagrało musiałbyś nerke sprzedać.
Awatar użytkownika
uki761
Posty: 434
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 20:39

Re: SARAJEWO 11541

Post autor: uki761 »

OrzeszKu....
Osłabiasz mnie coraz bardziej że jusz sił nie mam na te pomysły twoje. Jeszcze powiedz że te sciane ala kokakola robisz....
W sumie to jusz bardziej nienwidzić się cię nieda jesli omnie chodzi ...tak więc:
KFS-miniatures pisze:Obrazek
tankmania pisze:Jak nas będzie wkurwiał to go merytorycznie zniszcze bo jestem świeżo po studiowaniu T-55.
Wykonać!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Korowiow”