KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Moderator: Korowiow

Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Pokorowiowany elegancko, jeździłbym i bym mył codziennie aż by farba zeszła.

A co to tam za drut żółty od chłodnicy płynu chłodzącego leci? Masz kwitek jakiś na to?
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: tankmania »

Jak w słowie kraz zmienisz jedną literę i jedną wyrzucisz to wychodzi uaz. Przypadek?
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: KFS-miniatures »

W otchłani mojego garażu spoczywają w wielkich pudłach dziesiątki modeli .pomocy:
Część z nich jeszcze ma jakiś potencjał ,ale większość ,,Novo/Frog'' to już tylko pamiątka po nieistniejącym kraju (ZSRR)i czasach kiedy nie było niczego :razz: (w sklepach).
Modele pozyskiwałem drogą wymiany ,wysyłając do dawnego CCCP to co było u nas, a koledzy modelarze stamtąd przysyłali mi to co było u nich. Każda taka wymiana to było wtedy dla mnie wydarzenie.Nigdy nikt mnie w tej wymianie nie oszukał,a raz nawet kolega z litwy (Egidijus) odwiedził mnie będąc na wycieczce w Polsce.
Obok pudeł z modelami zalegają pudła z kasetami magnetofonowymi i myślę że są one tyle warte co i te modele z epoki kamiennej modelarstwa, posiadają wartość sentymentalną i nawet do głowy mi nie przyjdzie słuchać tych straych kaset :mad: Mam CD i mp3 :)
Świat się zmienił i słuchanie starych kaset, oglądanie czarno-białego TV i sklejanie tych pokracznych modeli ma swój urok :)
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: Korowiow »

Tak
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: konrad_dzik »

Powiem tak, modele piękne i talent godny najwyższych pochwał. Ale zachęcania nie widziałem. Jedynie zohydzanie innych form modelarstwa. Smutne to.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Ojciec Dyrektor pisze: A co to tam za drut żółty od chłodnicy płynu chłodzącego leci? Masz kwitek jakiś na to?
w zwionzku z tym że sie nie doczekałem odpowiedzi to powiem Ci kolego że może i ładnie porobiłeś tego łaza, ale jak dajesz takie druty żółte to równie dobrze możesz pomalować wszystko na rózowo i w słoniki bo to nie jest modelarstwo redukcyjne tylko jakieś kurwa sajensfikszyn.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: Korowiow »

Pocałuj mnie w siusiaka.
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: micmal »

Łaz bardzo, bardzo pro...ale jeszcze lepsza jest wiedza jaką cierpię z tej jakże merytorycznej i profesjonalnej dyskusji. Zwłaszcza cenna uwaga Ojca Dyrektora jest warta odpowiedzi Kolego, a nie takie tam z siusiakiem od razu na współmodelarzy wyskakiwać.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: KrAZ 255 B - PPU (prawie) - Hobby Boss 1:35

Post autor: Korowiow »

Zrobiłem i zapomniałem (chociaż w Łodzi miałem.)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Korowiow”