WO SIND WIR... 1/35

Moderator: Korowiow

Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

WO SIND WIR... 1/35

Post autor: Korowiow »

Jako, że BMW i Schwimmwagen są gotowe do malowania rozpocząłem pracę nad podstawką.
Podstawka to balsa+wypełnienie z pianki ala Roman.
Drzewo zrobiłem z większych i mniejszych korzonków oraz masy Milliput na korzenie. Beczka z blaszki po napoju i drut kolczasty z miedzianych drucików. Ogrodzenie to też balsa. Imitacja gruntu to popularna jak zawsze mieszanina kleju do glazury, piasku, małych kamyczków i drobnych korzonków :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obecnie mam "na składzie" motocyklistów z Alpine. Z tym zestawem taki mam pomysł na ustawienie towarzystwa :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czekam na figurkę z Mantis Miniatures. Z tą figurką scenka może być bardziej dynamiczna dzięki pozie kierowcy. Jak dojedzie to zrobię przymiarkę.

Mile widziane wszystkie uwagi.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: KFS-miniatures »

a tego oderwanego od bankomatu jak byś minimalnie przesunął w strone beczki? bo wydaje mi sie, ze robi się delikatna pustka na ej przestrzeni, nieco nazbyt ostro kontrastująca ze sztucznym tłokiem godnym kieszonkowców z autobusu na okęcie
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: tankmania »

Jak widzę figurki które się produkuje od jakiegoś czasu to mam wrażenie, że żołnierze przez całą wojnę nic nie robili innego tylko sobie coś pokazywali paluchami.
Paweł Leszczyński
Posty: 194
Rejestracja: wt 06 lis 2012, 00:39

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: Paweł Leszczyński »

tankmania pisze:Jak widzę figurki które się produkuje od jakiegoś czasu to mam wrażenie, że żołnierze przez całą wojnę nic nie robili innego tylko sobie coś pokazywali paluchami.
Buahahaha! Racja.

Diorama zapowiada się świetnie.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: Korowiow »

Z ustawieniem to jeszcze pokombinuję - dzięki za uwagę, faktycznie dziura tam się zrobiła.
Co do wskazujacych paluchami to coś w tym jest. Czekam na Mantisowego kierowcę i on też ma palucha wyciągniętego.
Trzeba będzie pójść śladem kolegów i próbować coś samemu wyskubać z mas rozmaitych.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: Korowiow »

Natchniony dzisiejszą Wizytą Duszpasterską i natchniony mocą błogosławieństwa udzielonego mi, mojej rodzinie i mojemu domowi, podziałełem trochę ze scenerią :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze coś tam może jeszcze dodam, jakieś dorbiazgi jak mi coś do głowy przyjdzie.
Myślę, że jest nieźle. Na razie jestem zadowolony.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: tankmania »

Tę oponę tylko przykurz pigmentacją bo piździ po oczach. Reszta git.
Awatar użytkownika
uki761
Posty: 434
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 20:39

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: uki761 »

Jedynie co mi się nie podoba to odcięcie tej trawy tak "pod linijkę". Coś z tym będziesz robił? (zakładam że tak).
Poza tym fajnie.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: Korowiow »

Łopona dostanie za swoje to pewne.
Z tym odcięciem to moja żona powiedziała to samo. Niestety leśne drogi tak wyglądają. Żeby to złagodzić finalnie pójdą tam mniejsze ilości jakiegoś organicznego śmiecia aby złagodzić odcięcie.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: WO SIND WIR... 1/35

Post autor: Korowiow »

Dalej jadę z tym koksem. Nie mam statywu do aparatu i ciężko mi robić dobre zdjęcia, zatem jakość dzisiejszych nie jest najlepsza:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na zdjęciach droga poszła w szarości. W rzeczywistości więcej jest brązu i żółci. Widać to trochę na pierwszym zdjęciu.
Uwagi i porady chętnie łykam jak młody pelikan.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Korowiow”