The Deer 1/48

Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: The Deer 1/48

Post autor: fragles »

MIRO pisze:Bez jaj...
Tak jest!
Mylicie się wszyscy! Jeden Miro to zauważył! Nie ma jaj! To model samicy. Samicy renifera. A nie żaden łosoś. Wyraźnie widać to na fotogramach zrobionych od tyłu i z dołu, na tle chmur. Że tylko samice renifera mają rogi, to jasno wynika ze zgromadzonej dokumentacji, podanej przez autora w introdukcji (tj. we wstępniaku).
Takiego żartu właśnie spodziewałem się po KFS-ie, kiedy dał na początku tylko jeden fotogram. Po prostu świadomie wprowadził w błąd.
A deer, to po angielsku może być i jeleń, i sarna, daniel, łania, łosoś, i renifer. Nie wiem, co znaczy po walońsku.
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: The Deer 1/48

Post autor: Ajs »

Na tych foto kolory wyglądają niesamowicie! Jak w rzeczywistości. Uzbrojenie i reszta drobiazgów też perfekcyjne.
Najlepszy Twój model, zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: The Deer 1/48

Post autor: Arkady72 »

Bo to jest Miś, tfu! Deer na miarę kamilowych możliwości!
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: The Deer 1/48

Post autor: bohdan »

Obrazek
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: The Deer 1/48

Post autor: Korowiow »

W odwzorowaniu rzeczywistości osiągnąłeś mistrzostwo - jestem Twoim idolem. Szczególnie podoba mi się ślad po postrzale (po lewej stronie głowy).

PS.1 - z jakiej masy wykonałeś korek ?
PS.2 - w Bytomiu w jakiej klasie będziesz go wystawiał ? Pytam ponieważ chciałem wykonać model żółwia a on też ma cztery nogi więc myślę, że to ta sama kategoria tylko ja nie wiem jaka.
PS.3 - masz może plany chomika w sklai 1:9, najlepiej jakby to były skany z jakiejś książki z konkretnymi wymiarami ?
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: The Deer 1/48

Post autor: Arkady72 »

Korowiow pisze: PS.3 - masz może plany chomika w sklai 1:9, najlepiej jakby to były skany z jakiejś książki z konkretnymi wymiarami ?
Nie lepiej wyrysować sobie samemu plany na podstawie zdjęcia? Takie plany są podobno najdokładniejsze.
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: The Deer 1/48

Post autor: tankmania »

Czy dobrze widzę, że ten łosoś ma tak wykręcone nogi i rogi, że będzie szedł lekko w prawo i zboczem w dół?
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: The Deer 1/48

Post autor: Korowiow »

Poruszony do głębi doskonałym modelem zasięgnąłem opinii wybitnego eksperta w tej sprawie - myśliwego, to znaczy myśliwca czy tam innego strzelca-pilota.
Po obejrzeniu stwierdził, że to nie jest ani łosoń ani leleń tylko właśnie mundżak, znany również jako mongął a w czasie świąt Bożego Naordzenia jako mągąłaj.
Rzelu
Posty: 45
Rejestracja: czw 11 paź 2012, 14:06

Re: The Deer 1/48

Post autor: Rzelu »

MIRO pisze:Bez jaj...
Może po prostu KFS zapomniał dokleić i gdzieś leżą- pośpiech, jak to zwykle u niego...
Konrad

Re: The Deer 1/48

Post autor: Konrad »

bezbłędny, co za subtelność i wykonanie!
Dodaj tylko ślady eksploatacji gdzieś na tyle pod ogonem ktorego nie ma :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „KFS-miniatures”