niemłoda foczla

Awatar użytkownika
PawelG.
Posty: 720
Rejestracja: śr 05 gru 2012, 15:58

Re: niemłoda foczla

Post autor: PawelG. »

KFS-miniatures pisze:no wiesz, ja bede miał niespełna dwie godziny na skonczenie teraz

Skończony? :mrgreen:
Pzdr Paweł
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 08:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: niemłoda foczla

Post autor: OldMan »

o której zaczynasz pokaz ?
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: niemłoda foczla

Post autor: Robert P »

o 12.00 w II sali audio chyba na pięterku
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: niemłoda foczla

Post autor: timi »

Szefie pokarzesz skończony model? Bo na salce nie chciałem lecieć jak głupi pod model.
No i pytanie czy udostępnisz nagranie? :)
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: niemłoda foczla

Post autor: KFS-miniatures »

ja model zostawiłem na pastwę kiejsciwych, wiec nie wiuemm, czy ostatecznie ma go MDK, kagerowcy (w co wątpie, choć lezał u nich na stole) lub ktos komu był do czegos potrzebny
Awatar użytkownika
Marek Barański
Posty: 55
Rejestracja: wt 17 lip 2012, 16:50

Re: niemłoda foczla

Post autor: Marek Barański »

Jak wciągałem zapiekankie w barku to szedł jakiś typ z kartonamy i one mu się tak gibały w rękach (z metr ich było) a w tym najbliżej sufitu był/wystawał jakiś duży samolot. Pomyślałem że gość medalu nie dostał że tak swoje dzieło traktuje ale teraz to się obawiam że to ta foka była.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KFS-miniatures”