Przyczynek do malowania

Moderator: Jendrass

Jendrass
Posty: 37
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 20:36

Przyczynek do malowania

Post autor: Jendrass »

Po skończonej budowie pora na malowanie. Dla mnie to temat obcy, traktowany z niechęcią i bardziej jako zło konieczne.
Znacie pewnie już zdjęcia tej haubicy 100 mm, zanim ją przemaluję chcę poćwiczyć na starożytnym modelu jagdpanthery jaki kiszę właśnie na taką malarsko-szkoleniową okazję.
Obrazek
Obrazek

Czy na taki czarny podkład, można już kłaść podkład właściwy i na to 2-3 kolory kamuflażu ? Z tego co wypatrzyłem to cała "zabawa" zaczyna się już po nałożeniu głównych kolorów tj. w moim przypadku po przemalowaniu 3 barwnego kamo.
Robert O.

Re: Przyczynek do malowania

Post autor: Robert O. »

Jendrass pisze:
Czy na taki czarny podkład, można już kłaść podkład właściwy
co masz na mysli podkład właściwy?bazowy kolor?

Opony maja bieznik w różnych kierunkach :D
Jendrass
Posty: 37
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 20:36

Re: Przyczynek do malowania

Post autor: Jendrass »

Robert O. pisze: co masz na mysli podkład właściwy?bazowy kolor?
Szaropiaskowy. Na ten kolor, jako na bazę, nakłada się plamy zielone i brązowe.
Robert O. pisze: Opony maja bieznik w różnych kierunkach :D
I bardzo dobrze, zdjęcia potwierdzają, że opony były zakładane również w ten sposób, tj. odwrotnie.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Przyczynek do malowania

Post autor: KFS-miniatures »

Jendrass pisze:zdjęcia potwierdzają, że opony były zakładane również w ten sposób, tj. odwrotnie.
'odwrotnie' w ogóle czy na jedno koło tak, a na drugie inaczej? bo że na przykłąd gąsienice zakłądano różnie to wiadomo, ale w która strone by nie były, to po obydwu stronach w tę samą
Jendrass
Posty: 37
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 20:36

Re: Przyczynek do malowania

Post autor: Jendrass »

KFS-miniatures pisze: 'odwrotnie' w ogóle czy na jedno koło tak, a na drugie inaczej? bo że na przykłąd gąsienice zakłądano różnie to wiadomo, ale w która strone by nie były, to po obydwu stronach w tę samą
Jedną tak, drugą odwrotnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jendrass`s PZInż”