Sneak Peek

W paździerzowym lesie.

Moderator: TGMJ

Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Sneak Peek

Post autor: TGMJ »

tutaj będą od czasu do czasu trafiać zdjęcia tego co mam na warsztacie - a co ma jeszcze daleką drogę do skończenia.
Obrazek
mac eyka
Posty: 202
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 13:49

Re: Sneak Peek

Post autor: mac eyka »

A ta łycha od kopary to co to będzie w przyszłości?
Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Re: Sneak Peek

Post autor: TGMJ »

KFS-miniatures pisze:moim zdaniem vulcanowski British Light Tank Mark VI..
podobno nawet wersja B i to pustynna - ale w chwili obecnej równie dobrze może skończyć w tym stanie w szafie o nazwie "wieczne nieskończenie" ;)
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Sneak Peek

Post autor: tankmania »

TGMJ pisze: ale w chwili obecnej równie dobrze może skończyć w tym stanie w szafie o nazwie "wieczne nieskończenie" ;)
Nie chcę się bawić w psychologa. ;) Ale wiem chyba na czym to polega, musisz sobie obniżyć poprzeczkę. Niekończenie modeli przeważnie polega na baraku zadowolenia z samego modelu (jakości) lub niezadowolenia z poziomu własnych umiejętności.
Spróbuj trochę odpuścić, a radocha będzie większa i łatwiej będzie nie wkładać do szafy. ;)
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Sneak Peek

Post autor: KFS-miniatures »

ja 'przycham' warsztat konczac jakies stare modele aby skonczyc, bez baczenia na jakosc zestawy. zrobić, zapomniec, zrobić miejsce na nowy
Rafał B
Posty: 1697
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Sneak Peek

Post autor: Rafał B »

tankmania pisze:
TGMJ pisze: ale w chwili obecnej równie dobrze może skończyć w tym stanie w szafie o nazwie "wieczne nieskończenie" ;)
Nie chcę się bawić w psychologa. ;) Ale wiem chyba na czym to polega, musisz sobie obniżyć poprzeczkę. Niekończenie modeli przeważnie polega na baraku zadowolenia z samego modelu (jakości) lub niezadowolenia z poziomu własnych umiejętności.
Spróbuj trochę odpuścić, a radocha będzie większa i łatwiej będzie nie wkładać do szafy. ;)
KFS-miniatures pisze:ja 'przycham' warsztat konczac jakies stare modele aby skonczyc, bez baczenia na jakosc zestawy. zrobić, zapomniec, zrobić miejsce na nowy
No to ja zdecydowanie do psychiatry się nadaję, bom wiecznie niezadowolony...
...a może to przez te "głosy"?! :lol:
Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Re: Sneak Peek

Post autor: TGMJ »

tankmania pisze:
TGMJ pisze: ale w chwili obecnej równie dobrze może skończyć w tym stanie w szafie o nazwie "wieczne nieskończenie" ;)
Nie chcę się bawić w psychologa. ;) Ale wiem chyba na czym to polega, musisz sobie obniżyć poprzeczkę. Niekończenie modeli przeważnie polega na baraku zadowolenia z samego modelu (jakości) lub niezadowolenia z poziomu własnych umiejętności.
Spróbuj trochę odpuścić, a radocha będzie większa i łatwiej będzie nie wkładać do szafy. ;)
Powiedziałbym raczej, że to problem ornitologiczny bardziej - coś o łapaniu ogonów etc. co w połączeniu z dziwnie uciekającym czasem daje takie efekty :mrgreen:
Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Re: Sneak Peek

Post autor: TGMJ »

tymczasem na pochylni w TGMJ Trockendock und Schiffswerft GmbH
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Sneak Peek

Post autor: tankmania »

TGMJ pisze:tymczasem na pochylni w TGMJ Trockendock und Schiffswerft GmbH
Obrazek
O, a co to ma być? Jak zaglowiec to dawaj do przodu. Fajny temat, a słabo pokazywany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TGMJ”