SSW DIII Eduard 1:48

Moderator: karolkonw

Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: SSW DIII Eduard 1:48

Post autor: potez »

No może się jeszce kiedyś przerzucisz na PRAWDZIWE samoloty a nie tylko jakies hitlerowskie wynalazki ;)
Trochę ta kalak zawinieta na górnym płacie po prawej stronie daje po oczach ale całość wygląda koszernie :piwo:
Jak na pierwszy raz to fajnie, szkoda tylko, że edek z uporem maniak powtarza coraz mocniej grzechy z idiotycznym przerysowaniem detali - w Se.5a osiągnął apogeum tej żałosnej działaności :roll:
tak, jestem #ponurymodelaż
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: SSW DIII Eduard 1:48

Post autor: karolkonw »

potez pisze:No może się jeszce kiedyś przerzucisz na PRAWDZIWE samoloty a nie tylko jakies hitlerowskie wynalazki ;)
Trochę ta kalak zawinieta na górnym płacie po prawej stronie daje po oczach ale całość wygląda koszernie :piwo:
Jak na pierwszy raz to fajnie, szkoda tylko, że edek z uporem maniak powtarza coraz mocniej grzechy z idiotycznym przerysowaniem detali - w Se.5a osiągnął apogeum tej żałosnej działaności :roll:

No kalki to mi sie wywijaly z 5 razy, w sumie nie wiem czy edka nie sa lepsze ( tylko kolory nie takie w mojej edycji...)
Se 5a wlasnie mam zamiar rozpoczac....
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: SSW DIII Eduard 1:48

Post autor: potez »

I wyprostuj tą osłonę osi kółek, wygląda jakby do góry tył miała zadarty?
Powinno być w poziomie - opływowo
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: SSW DIII Eduard 1:48

Post autor: fragles »

MAKRO daj!
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SSW DIII Eduard 1:48

Post autor: tankmania »

Nity na kadłubie są faktycznie głębsze i większe niż na skrzydłach Fw 190 Edka ale też wizualnie efekt podbija to, że model wykonany jest z bardzo jasnego plastiku, prawie białego. Myślę, że po lekkim przeszlifowaniu i pomalowaniu na ciemniejszy kolor efekt zdecydowanie się zmieni.
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: SSW DIII Eduard 1:48

Post autor: karolkonw »

fragles pisze:MAKRO daj!
WROGA przyzywasz?????
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: SSW DIII Eduard 1:48

Post autor: fragles »

I sam Drogi Kolego przesiąkasz odorem narzekania :)
A ja wstaję sobie w szabas troszkę późno, robię 3 kroki do kuchni, tam krok operacyjny, 3 z powrotem z kawką. Do siedmiu więc jest OK. Siadam sobie, 4 ruchy łyżeczką w lewo, 3 w prawo, zamieszane. Otwieram internety, wyziew z szamba puszczam bokiem i cieszę się proszę Kolegi treścią pozytywną :)
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: SSW DIII Eduard 1:48

Post autor: bohdan »

U mnie bakcyl budowania szmatopłatów zdobył mnie jakieś 20 lat temu , może 25. Wtedy nie było jeszcze WNW, Profi Pac ,Rodenów. Były Smery, Cooper Stary, Tommys war i Entexy. Trochę zbudowałem pionierów od podstaw na zamówienie. Jeździłem na zawody od 1979 r. z modelami z II wś ale pierwsze zdobycze konkursowe pojawiły się właśnie ze szmatopłatami ,Telford, Moson, Holandia,Włochy,Bytom,Lublin ,Łask :D więc twierdzę że upatrzyłem sobie odpowiedni temat mojego modelarstwa .Może z Tobą kolego będzie podobnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „karolkonw”