Korea

Moderator: micmal

Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Korea

Post autor: Krocionorzec »

Masz szczęście że do Poznania jest jednak kawałek drogi. Koczowałbym pod tym twoim oczkiem wodnym i domagał się korepetycji. Zajebiaszcze skały (kawałki) imitujące skały. Ty masz jednak naprawdę dryg do przyrodniczych elementów, niech cię...
Btw, co będzie w tym oczku pływać? Biszmark? W końcu będzie tam woda zrobiona z wody, czyli kolejne oszustwo.
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: Korea

Post autor: grzegorz75 »

uki761 pisze: I jeszcze se oczko wodne robi -skandal!
Nie dość , że OSZUKAŁ , to jeszcze bogaty , jak se oczko buduje .... Żydokomuch ....
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: Korea

Post autor: rollingstones »

uki761 pisze:Nawet bardzo.
rollingstones pisze:fajne
Się aktywny zrobiłeś jak nie wiem co Sebek.
Jak by wyjebał karłowate sosny zwieszającą swe zaśnieżone gałęzie po lewej stronie podstawki u góry, plus do tego ze dwie strzeliste jodły, wtedy dodałbym że bardzo fajne ;)
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Korea

Post autor: fragles »

rollingstones pisze:Jak by wyjebał karłowate sosny zwieszającą swe zaśnieżone gałęzie
Nieeee! Jakby gałęzie były zaśnieżone, to musiałby też najebać śniegu na przyrodę nieożywioną, i ten śnieg zakryłby ekstra skały i czołga. A tu trzeba odrobinę śniegu tylko w szczelinach skalnych, jak po silnym wietrze. A w wietrzną pogodę śnieg na gałęziach się nie utrzyma.
rollingstones pisze:plus do tego ze dwie strzeliste jodły
Jak w Królestwie Podhalańskim? Symbol taki, że niby Królestwo aż do tamtąd się rozpościera?
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Korea

Post autor: micmal »

Krocionorzec pisze:W końcu będzie tam woda zrobiona z wody, czyli kolejne oszustwo.
Mi, OSZUKAŁEM i wlałem zwykłą wodę, która udaje żywicę Andrei i do tego psiknąłem zimnym powietrzem, co dało efekt płytki przeźroczystego polistyrenu i mam teraz krę, dodam tylko migowej żywicy żeby się wszystko zgrało i już mam :D
W oczku zamieszkał jesiotr.
grzegorz75 pisze:Żydokomuch ....
I do tego mason :lol:
rollingstones pisze:Jak by wyjebał karłowate sosny
rollingstones pisze:ze dwie strzeliste jodły
Sebastian mam nadzieję, że kiedyś się naumiem takie robić, choć ponoć nadzieja ostatnia umiera i dla tego ten scenariusz chyba będę kontynuował
fragles pisze:i ten śnieg zakryłby ekstra skały i czołga.
fragles pisze:A tu trzeba odrobinę śniegu tylko w szczelinach skalnych, jak po silnym wietrze.
Chyba ta droga jest słuszna :D
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Korea

Post autor: Korowiow »

Nie wiem czy do końca dobrze zrozumiałem ale z postów poprzedzających wynika , że Michał sobie kakaowe oczko skałami obkłada ?
Oszust, Burżuj, Żydokomuna i do tego jeszcze straszny zboczeniec - mam nadzieję, że Pani Marta da mi pokój w Bytomiu gdzieś w drugik końcu hotelu :lol:

PS. Powinieneś dać tytuł "SKAŁY OSZUKAŁY".
PS.2. ...aha zapomniałem napisać, że to zajebioza jest.
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Korea

Post autor: micmal »

Ja OSZUKAŁEM? Ja? FSzycy o Pani Marcie gadają i to Uki mnie OSZUKAŁ, bo to on z nią rozmawiał i powiedział, że jeszcze do niej zadzwoni i mnie OSZUKAŁ, bo teraz to już FSzyscy będą Ją znali, a ja biedny nie :(
Choć z drugiej strony może lepiej kogoś na zwiady wysłać w sprawie Pani Marty ;)
Awatar użytkownika
PawelG.
Posty: 720
Rejestracja: śr 05 gru 2012, 15:58

Re: Korea

Post autor: PawelG. »

Michał nie martw siEM ja też p. Marty nie słyszałem :( Bohdan powiedział, że wszystko załatwi :lol:
Pzdr Paweł
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Korea

Post autor: micmal »

Ano bardzo zachciało mi się teciaka, a jakoś blizej mi do koreańskiego konfliktu niż do WWII jeśli chodzi o radziecką myśl techniczną to takie coś od Academy sobie zmontowałem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do tego jakiś Zły mi podpowiedział "zrób dioramkę z WC Ambulance" . No i coś tam zacząłem.

Obrazek

Samochodzik jest ładniutki, ale jego model od Italki to już "wieki ciemne" ale ostatnio jakoś lubię coś tak poskładać więc "męczę pięty".
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Korea

Post autor: micmal »

Coś tam podganiam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „micmal”