Pacyfik

Moderator: micmal

Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Pacyfik

Post autor: micmal »

No i pierwszy do Pacyficznego tematu trafia LVT A-1 z Italki. Generalnie to mam już dość tego modelu i pominąłem wiele, ale już mam dość i chcę przejść do malowania, więc...
Z dodatków to lufy Master-Model, które polecam, bo wielkiej urody one są. Blaszki Edka, które nijak nie chciały się przyklejać się do italkowego plastiku. Friulki, które tym razem potraktuję octem przed zastosowaniem specyfiku Ushiego.
Chyba tyle...a nie nie jeszcze jedno. Bardzo dziękuję levee za zakup, dostarczenie do Bytomia kalek Bison Decols. Jeszcze raz wielkie dzięki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Pacyfik

Post autor: bohdan »

To sie nazywa brzydal. Kiedy w 48? :D
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Pacyfik

Post autor: Krocionorzec »

A podstawkę jaką zamiarujesz? Woda, palmy, leżaczek i drinki z parasolką? Czy jakąś inną okinawę?
Obrazek
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Pacyfik

Post autor: Korowiow »

Wydaje się, że uda Ci się zrobić pacyficzny Pacyfik.
Awatar użytkownika
maciej999
Posty: 78
Rejestracja: ndz 02 wrz 2012, 12:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Pacyfik

Post autor: maciej999 »

Elegancko Michał, fajny temacik :piwo:
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Pacyfik

Post autor: micmal »

Składanie Friuli do tego pojazdu trochę czasu mi zajęło :evil: , ale bardzo powoli do przodu prace postępują. Scebkę sobie taką wymyśliłem, że LVT będzie parkował przy grobie marinsa, a ten grób otoczony będzie taśmą amunicyjną po 50-tce (gdzieś taką fotkę grobu widziałem).

Obrazek

Jako bazę wezmę te dwie farbki

Obrazek

Obrazek

Obrazek
levee

Re: Pacyfik

Post autor: levee »

micmal pisze:... przy grobie marinsa, a ten grób otoczony będzie taśmą amunicyjną po 50-tce (gdzieś taką fotkę grobu widziałem).
coś takiego?
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Pacyfik

Post autor: micmal »

Nie jeszcze inna fotka, ale wielkie dzięki będzie kolejna do wzorowania się. Na tej którą widziałem, na grobie było jeszcze wyposażenie zostawione: hełm, menażka itp.
Awatar użytkownika
Robert C
Posty: 98
Rejestracja: czw 22 maja 2014, 08:04

Re: Pacyfik

Post autor: Robert C »

A może by tak M1 garand wbity lufą na sztorc w ziemię z hełmem zawieszonym na kolbie? W CoDzie World at War w menu coś takiego było i mi się przypomniało.
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Pacyfik

Post autor: micmal »

To jest zdjęcie chyba z Eniwetok, o ile mnie pamięć nie zawodzi to u Flisowskiego w Burzy nad Pacyfikiem je widziałem
ODPOWIEDZ

Wróć do „micmal”