Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Moderator: micmal

Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: KFS-miniatures »

poza tym w realu jest mniejsze prawdopodobienstwo, ze ktos przyjdzie mnie nawracac albo wychowywać jak wódke pije, wiec mniej nerwowy chodze
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: tankmania »

KFS-miniatures pisze:poza tym w realu jest mniejsze prawdopodobienstwo, ze ktos przyjdzie mnie nawracac albo wychowywać jak wódke pije, wiec mniej nerwowy chodze
A to inna sprawa. Gieroji netowych jest pełno, a w realu chodzą tak dziwnie szybko i ciągle sobie na buty patrzą.
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: micmal »

Ale to "sympatycznie" było do Roberta :D A do Kamila to lepiej, że napisze co jest spierniczone i ewentualnie, jak to naprawić niż owija w bawełnę. Odnośnie bana... a raczej bara, czytałem ten wątek na pwm. Ja tam awanturujący się nie jestem, ale jak przeczytałem jak gościu pije do Pawła Leszczyńskiego, to już chciałem pisać, a tu bach zamknęli :evil: Co jak co, ale w tej dyskusji to Kamil był jak przysłowiowy "aniołek". Za co ten ban to naprawdę nie mam pojęcia.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: tankmania »

micmal pisze:Ja tam awanturujący się nie jestem
Nie od dzisiaj wiadomo, że gość w krawacie jest mniej awanturujący. Jakby Kamil chodził w krawacie zamiast tych hitlersyńskich mundurów to też by się nie awanturował i nie dostał bana.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: KFS-miniatures »

micmal pisze: Za co ten ban to naprawdę nie mam pojęcia.
przeciez zostało jasno napisane, że za:
nie podporządkowywanie się i komentowanie decyzji moderatorów
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: micmal »

Kamil to, to ja wiem, że "nie to czy owamto i komentowanie" itd., ale takie tłumaczenie w tej sytuacji to delikatnie powiedziawszy - pokrętne.
tankmania pisze:
micmal pisze:Ja tam awanturujący się nie jestem
Nie od dzisiaj wiadomo, że gość w krawacie jest mniej awanturujący. Jakby Kamil chodził w krawacie zamiast tych hitlersyńskich mundurów to też by się nie awanturował i nie dostał bana.
Właśnie dnośnie krawata, to jest w nim, albo z nim, coś dziwnego. Jak człowiek przyjdzie do pracy w marynarce i dżinach to potrafią po nim "pojechać" jak po... Ale jak przyjdzie w krawacie i gangu to już coś innego.
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: micmal »

Im dłużej patrzyłem na kompie na te jasne plamki, tym bardziej mnie irytowały. Zmyłem co się dało. Do tego wk... mnie fotki, a właściwie brak ostrości. Tak więc: zmyłem błoto-jasne plamki (na tyle na ile miałem siły), dodałem trochę mokrych plam, samego Fresh Mud AK, pigmentów Miga, zacieków po paliwie Miga, wywaliłem namiot bezcieniowy, zdjąłem z aparatu filtr, zmieniłem balans bieli, ostrość podkręciłem i...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: KFS-miniatures »

nie zmywaj, nakładaj kolejne warstwy; i tak poszedłes w klimat frontu wschodniego stopniem usyfienia.

moim zdaniem od kokardki na czubku, do mniej wiecej połowy burt jest zajebiscie, nizej będzie, jak powalczysz
Robert O.

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: Robert O. »

micmal pisze:zdjąłem z aparatu filtr,
Jaki miałes załozony filtr?
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35

Post autor: micmal »

Robert nie wiem dokładnie, bo to żona stwierdziła, że taki by się przydał. Filtr poli...coś tam. Przez to, zależy jak ustawiłem balans bieli, zdjęcia były przyciemnione. A do tego jak przekombinowałem z balansem i ustawieniem barwy troszeczkę w stronę niebieskiego, to foty wychodziły takie jak poprzednio.
Kamil dzięki, jeszcze coś tam podziałam.
PS. Kamil to ja coś spierniczyłem, bo ucięło mi chyba fragment Twojego postu? Jeśli tak to przepraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „micmal”