Iwata HP-BH // Nie taki super sprzęt???

Pomysły, pokazy, pytania
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Iwata HP-BH // Nie taki super sprzęt???

Post autor: bohdan »

:lajkonik:
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Iwata HP-BH // Nie taki super sprzęt???

Post autor: potez »

PRAWDZIWY set fanboja to sie zaczyna od HP-AH i to jest dopiero miodny aerek do detali :lajkonik: :banana:
A. bohdan jest iluminantem od czasu jak zakupił HP-CH... Chociaż mu ja doradzałem jeszcze PRZED HP-BH :lol: :lol: :lol: i się niepotrzebnie WYKOSZTOWAŁ ...
tak, jestem #ponurymodelaż
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Iwata HP-BH // Nie taki super sprzęt???

Post autor: cooper69 »

Ja Spotterowi też, nawet mu oferowałem CH do testów ale to fetyszysta malej dyszy :lol:
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Iwata HP-BH // Nie taki super sprzęt???

Post autor: Spotter »

Opanowałem Iwatkę. I już wiem na czym polegał problem. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale każdy aero inaczej zużywa powietrze. Iwata z tych które użytkowałem potrzebuje znacznie więcej powietrza przy tym samym ciśnieniu ustawionym na kompresorze. Zapewne konstrukcja to powoduje, że prędkość jego przepływu jest większa. Dlatego też przy tych samych ustawieniach nie miałem nad nią kontroli, bo większa ilość powietrza wysuszała farbę. Dlatego mi pluła, robiła kleksy i niesamowity odkurz. Wystarczyło zwiększyć 4 krotnie(!) ilość retardera i zaczęło to śmigać.

Dodatkowo zauważyłem, że po zdjęciu osłony dyszy (tego pierwszego kapselka) jest większe skupienie farby. Czytaj: można pisać bardzo cienkimi liniami. Gdy jest zamontowany, to już taki efekt uzyskać jest znacznie trudniej.

Iwata ze mną zostaje, jeżeli ktoś po cichu liczył, że ją sprzedam po bardzo korzystnej cenie, to niestety ale muszę rozczarować. Nie sprzedaję. Trochę z nią popracuję i jeżeli okaże się, że w ogóle nie tęsknię za Infinity, to H&S pójdzie na sprzedaż.
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Iwata HP-BH // Nie taki super sprzęt???

Post autor: fragles »

Spotter pisze:jeżeli ktoś po cichu liczył, że ją sprzedam po bardzo korzystnej cenie, to niestety ale muszę rozczarować.
Szit! Cała robota psu w gardło!

:D
levee

Re: Iwata HP-BH // Nie taki super sprzęt???

Post autor: levee »

fragles pisze:
Spotter pisze:jeżeli ktoś po cichu liczył, że ją sprzedam po bardzo korzystnej cenie, to niestety ale muszę rozczarować.
Szit! Cała robota psu w gardło!

:D
Ale za to sprzedawca retardera się cieszy :D
Rafał B
Posty: 1697
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Iwata HP-BH // Nie taki super sprzęt???

Post autor: Rafał B »

fragles pisze:
Spotter pisze:jeżeli ktoś po cichu liczył, że ją sprzedam po bardzo korzystnej cenie, to niestety ale muszę rozczarować.
Szit! Cała robota psu w gardło!

:D
Taki misterny plan!...taki misterny plan!...a jednak go rozgryzł :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniki i sztuczki”