[W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Lista kategorii: Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Warsztaty

Konrad

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: Konrad »

Paweł Leszczyński wykonał świetną prace przy wieży. Później dodam tam jeszcze Hessian Tape. Oczywiście wymaga jeszcze malowania.

Obrazek
Obrazek
Konrad

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: Konrad »

Obrazek
Obrazek
levee

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: levee »

Te Twoje Blekenłajty wyglądają super, mógłbyś zrobić takie art-dio - i wszystko tak właśnie zmalowane

Mam pytanie - skoro tak fajnie bawisz się takim barokowaniem, to dlaczego nie spróbujesz od razu kolorem bazowym i jego rozjaśnieniami?
Konrad

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: Konrad »

levee pisze: pt 01 paź 2021, 15:22 Te Twoje Blekenłajty wyglądają super, mógłbyś zrobić takie art-dio - i wszystko tak właśnie zmalowane

Mam pytanie - skoro tak fajnie bawisz się takim barokowaniem, to dlaczego nie spróbujesz od razu kolorem bazowym i jego rozjaśnieniami?
Nie sądziłem, że się komuś podobają. To bardzo fajnie. Aż chce się robić dalej. Odrazu nie próbuje bo mam braki w farbach i chemii wiec i tak bym go nie skończył. Jeszcze gąsienice do tego. Póki co brnę z wszystkimi modelami do etapu B&W. Zacznę malować ale napewno jeszcze nie w tym roku.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: Szydercza Gała »

Z mojego własnego doświadczenia powiem tyle: b&w to ślepa uliczka prowadząca do mrocznych modeli. A jak nie wychodzą mroczne, to wymagają 2 razy tyle pracy, co te wykonane techniką o której pisał kolega Lejwi.
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Konrad

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: Konrad »

Szydercza Gała pisze: pt 01 paź 2021, 17:06 Z mojego własnego doświadczenia powiem tyle: b&w to ślepa uliczka prowadząca do mrocznych modeli. A jak nie wychodzą mroczne, to wymagają 2 razy tyle pracy, co te wykonane techniką o której pisał kolega Lejwi.
No zobaczymy jak to będzie. Ja akurat widziałem fajne modele po B&W. Pobawić się malowaniem zawsze można jak nie wyjdzie. Zawsze to jakaś lepsza wprawa. Robiłem już kiedyś coś zbliżonego i model nie wyszedł ciemny. Zależy jak się podejdzie do bazy i rozjaśnień.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: fragles »

Konrad pisze: pt 01 paź 2021, 17:11 Obrazek
Aerograf to Łukowiak, czy podróba?

.
Konrad

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: Konrad »

fragles pisze: pt 01 paź 2021, 18:32
Konrad pisze: pt 01 paź 2021, 17:11 Obrazek
Aerograf to Łukowiak, czy podróba?

.
To jest ten najtańszy H&S. Mój pierwszy H&S którego używałem z 4-5 lat temu.
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: fragles »

Konrad pisze: pt 01 paź 2021, 18:35To jest ten najtańszy H&S. Mój pierwszy H&S którego używałem z 4-5 lat temu.
Czyli jednak podróba Łukowiaka. Wygląda jak Łukowiak, którego używałem jeszcze w latach '90.
:lol:
Konrad

Re: [W] Churchill Mk. IV AVRE / AFV Club 1/35

Post autor: Konrad »

fragles pisze: sob 02 paź 2021, 07:09
Konrad pisze: pt 01 paź 2021, 18:35To jest ten najtańszy H&S. Mój pierwszy H&S którego używałem z 4-5 lat temu.
Czyli jednak podróba Łukowiaka. Wygląda jak Łukowiak, którego używałem jeszcze w latach '90.
:lol:
Nie wiem jak to wyglada. Za młody jestem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konrad”