[W] 3x BT-2 / HobbyBoss 1/35

Lista kategorii: Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Warsztaty

Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

Thalgonis pisze: pt 21 sty 2022, 13:58 Bardzo ładnie. :-)
Konrad, jakiej lodówki używasz do focenia modeli? Bo bardzo ładne zdjęcia pstrykasz.
Jakiegoś Samsunga, ze średniej półki. Czasami robię innym, też nie wiem co to za model. Akurat teraz go nie mam. Potem delikatnie je podciągam w domyślnej aplikacji zdjęć IPhone. Zdjęcia są słabe. Jak kupię aparat będzie lepiej.
Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

Jeszcze takie.

Obrazek
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: fragles »

Jeżeli to są te gąsienice rdzewione płynem, to... weź pyndzel, farbki... i zrobisz lepsze.
Mam nadzieję, że pomogłem. :piwo:
Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

fragles pisze: pt 21 sty 2022, 21:12 Jeżeli to są te gąsienice rdzewione płynem, to... weź pyndzel, farbki... i zrobisz lepsze.
Mam nadzieję, że pomogłem. :piwo:
Popracuję jeszcze nad nimi oczywiście olejami.
Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

Trochę pocieniowałem i pobieliłem jeszcze aerografem.

Obrazek
Obrazek
Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

Pomaluje jeszcze raz. Powinny być ostre przejścia a sam kolor zieleni powinien być raczej brązowy. Dodatkowo ten zimowy kamuflaż był słaby. To zmyłem sobie farbę i dałem już podkład. Jak przyjdzie dysza i igła do CR zacznę malować.

Obrazek
Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

Gąsienice gotowe.

Obrazek
Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

Dzień wolny od pracy wykorzystany. Jutro też wolne więc coś podziałam.

Obrazek
Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

Mało czasu dziś miałem ale udało się pomalować układ jezdny. Koła i bandaże, oraz przestrzeń za kołami. Oczywiście na niektórych kołach dojdzie jeszcze biel, imitująca zimowy kamuflaż. Zieleń to Tamiya XF-71, rozjaśnienia dokonałem Mr. Color H-74. Gumowe bandaże pomalowałem farbą Tamiya XF-22 a farba bazowa czołgu to Tamiya XF-64.

Obrazek
Konrad

Re: [W] BT-2 Early / HobbyBoss 1/35

Post autor: Konrad »

Jako baza posłużyła farba Tamiya XF-64. Po pomalowaniu bazowego koloru, chciałem odrobinę zmienić jego barwę. Do lekko jaśniejszej farby, XF-52, dodałem trochę bieli (LP-2) oraz czerwieni (LP-79).

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konrad”