[W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Lista kategorii: Pojazdy wojskowe Pojazdy wojskowe - Warsztaty

levee

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: levee »

Koło napinajonce
コンラッドは愚かです
Konrad

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: Konrad »

levee pisze: czw 23 wrz 2021, 12:02 Koło napinajonce
コンラッドは愚かです
Chyba Ty.
Tak, cały zespół koła napinającego wraz z błotnikiem. Ale na przodzie też jest mały jeden element przy wersji wczesnej. Przy wersji późnej go nie ma.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: bohdan »

Mmmpmfmpp pfmppffppmffmppmpmffp pmpppfmfmppf fmpppf ppfmmpmmfmfpppfmpmffpmff ?
Konrad

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: Konrad »

bohdan pisze: czw 23 wrz 2021, 12:13 Mmmpmfmpp pfmppffppmffmppmpmffp pmpppfmfmppf fmpppf ppfmmpmmfmfpppfmpmffpmff ?
Ppffmfmffmf. Pfmmmfppmpfpm pfmmfp.

PFMPMFP!
levee

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: levee »

Konrad pisze: czw 23 wrz 2021, 12:03 Ale na przodzie też jest mały jeden element przy wersji wczesnej. Przy wersji późnej go nie ma.
pewnie Twoja stara
Konrad

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: Konrad »

levee pisze: czw 23 wrz 2021, 12:32
Konrad pisze: czw 23 wrz 2021, 12:03 Ale na przodzie też jest mały jeden element przy wersji wczesnej. Przy wersji późnej go nie ma.
pewnie Twoja stara
Twój stary.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: Szydercza Gała »

CzołK, to czołK, tak tylko z ciekawości pytam. Nawet jezeli sa jakieś różnice to niespecjalnie widoczne, dlatego się zastanawiałem po co dwa?
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Konrad

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: Konrad »

Jeden to wersja wczesna, z małym kołem napinającym. Będzie we wczesnym kamuflażu z żółtym pasem na kadłubie. Drugi to wersja późna, użyje do niego innych odcieni farb oraz innego kamuflażu. Wersja późna posiada już inne koło napinające oraz jego mocowanie. Po co dwa? Po to żeby dwa były. Do jednego podczepię armatę a do drugiego wózek transportowy. Niby takie same ale jednak się różnią. Bardzo lubię te tankietki a sam zestaw do popełnienia w jeden wieczór. Wymieniłem tylko karabiny na Dragonowskie. Podobają mi się te tankietki i połasiłbym się nawet na trzeci model.
levee

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: levee »

przydałoby się taką ekspozycję tych modelików już po ich skończeniu uzupełnić ruchomym i animowanym ludzikiem lego, który wskazywałby rączką odpowiednie elementy miniatur a z ukrytego głośniczka lektor (w tej roli oczywiście widzę tylko autora modeli) wymieniałby różnice w budowie. Ewentualnie gdyby ekspozycja była eksponowana w basenie, to ludzikiem mógłby sterować nurek płynący obok.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [W] Type 94 TK Late / FineMolds 1/35

Post autor: bohdan »

TAK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konrad”