Panie prezezie melduję wykonanie zadania

Moderator: MIRO

Awatar użytkownika
MIRO
Posty: 190
Rejestracja: sob 22 wrz 2012, 11:54

Panie prezezie melduję wykonanie zadania

Post autor: MIRO »

Modeluję sobie już od 30 lat, abo i lepiej. Ale jakoś tak wyszło, że w u siebie w domu mam tylko parę modeli. Reszta została tu i ówdzie...

Rok 2009

Bf 109 Hasegawa. Malowany Pactrami i poczciwym Aztekiem

Obrazek

Rok 2010

Spitfire Mk V Tamiya. Przesiadka na Gunze. Tego cudownego aromatu juz nie chcę zamienić na żaden inny.

Obrazek

Bf 110 C Eduard. Nowy aerograf H&S. Pierwsza walka z ciemnością.

Obrazek

Rok 2011

Me 262 Tamiya. Taki na szybko, bo pusto było na półce.

Obrazek

Gekko Tamiya. Mój ulubiony model.

Obrazek

Rok 2012

Macchi C.202 Hasegawa. Przy tym najwięcej się narobiłem. Ale warto było.

Obrazek

Hellcat Eduard. Też na szybko, taki eksperyment malarski.

Obrazek

cdn
pozdrawiam
Mirek
Awatar użytkownika
THOMAS 69
Posty: 212
Rejestracja: pn 18 mar 2013, 21:19

Re: Panie prezezie melduję wykonanie zadania

Post autor: THOMAS 69 »

No MIRO elegancko ,ja nawet taką ilością nie mogę się pochwalić :lol: ,ale do średniej mam nadzieję dobije ;) Jakiego arka H&S używasz .
Awatar użytkownika
MIRO
Posty: 190
Rejestracja: sob 22 wrz 2012, 11:54

Re: Panie prezezie melduję wykonanie zadania

Post autor: MIRO »

THOMAS 69 pisze:No MIRO elegancko ,ja nawet taką ilością nie mogę się pochwalić :lol: ,ale do średniej mam nadzieję dobije ;) Jakiego arka H&S używasz .
No to się sprężaj, bo to będzie rok przełomu. Planuje skończyć 3 modele :lol: . Aerograf to Evolution Silverline. Polecam zawsze i każdemu. Sprzęt bajka.
pozdrawiam
Mirek
Awatar użytkownika
THOMAS 69
Posty: 212
Rejestracja: pn 18 mar 2013, 21:19

Re: Panie prezezie melduję wykonanie zadania

Post autor: THOMAS 69 »

MIRO no wiem wszystkie H&S są dobre , Evolution Silverline super .Ja posiadam Infiniti ,malowanie nimi sama poezja .Do końca roku też mam zamiar z trzy sztuki sklepać.
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Panie prezezie melduję wykonanie zadania

Post autor: Arcturus »

Też zaczynałem od Azteka i głównie pactr, a teraz też Silverline oraz Gunze i Tamiya :D Macchi faktycznie rządzi w tym zestawieniu. A jak Ci się składał beefstodziesiąty? Jest raport na PWMie? Własnie pozyskałem wersję śródziemnomorską (tzn. połowa sukcesu, bo na razie zań zapłaciłem) i ciekaw jestem.
Awatar użytkownika
MIRO
Posty: 190
Rejestracja: sob 22 wrz 2012, 11:54

Re: Panie prezezie melduję wykonanie zadania

Post autor: MIRO »

Arcturus pisze: A jak Ci się składał beefstodziesiąty? Jest raport na PWMie? Własnie pozyskałem wersję śródziemnomorską (tzn. połowa sukcesu, bo na razie zań zapłaciłem) i ciekaw jestem.
Uważaj na połączenie skrzydeł z kadłubem, one koszmarnie do siebie pasują. Ale sprawę załatwia wybranie tworzywo wokół czopu w skrzydle i otworu w kadłubie. Wtedy wszystko siada prawie idealnie. Drugi koszmar to dziób. Górna osłona km nijak się ma do reszty. I najgorszy zonk - gondole silnikowe. Trzeba tu dołożyć, tam uciąć i jest ok.
A już cała reszta bardzo fajnie do pasuje. http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=1 ... 78#p116378
pozdrawiam
Mirek
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: Panie prezezie melduję wykonanie zadania

Post autor: Ajs »

Mirek bardzo fajna kolekcja! Macchi wymiata, ale z Twoimi umiejętnościami malarskimi to jeszcze przed Tobą te najlepsze modele.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MIRO”