Lynx AH-7 Airfix 1/48 [ Galeria ]

IN POWER WE TRUST

Moderator: Arkady72

tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Lynx AH-7 Airfix 1/48 [ Galeria ]

Post autor: tankmania »

Fajny, ale zamiast szmaty ajabym zrobił szyby zachuchane jakby SILersi specjalnie zachuchali żeby nie było widać jak kłębią starostę zamiast reperować.
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Lynx AH-7 Airfix 1/48 [ Galeria ]

Post autor: JBZ »

Dron?
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Lynx AH-7 Airfix 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Arkady72 »

fragles pisze:
Poza tym pytanie do Autora: - Czym impregnowałeś drewno kobyłki i jak dawno temu?
6 lat temu tę huśtawkę mazałem Altaxinem, rok temu poprawiłem Drewnochronem.
PawelG. pisze:Jakieś niespodzianki w lepieniu czy raczej klocki, proszę o odpowiedź :lol:
Przednia szyba z kadłubem i okolice poszycia wydechów tak trochę odstaja spasowaniem a poza tym klocki.
tankmania pisze:Fajny, ale zamiast szmaty ajabym zrobił szyby zachuchane jakby SILersi specjalnie zachuchali żeby nie było widać jak kłębią starostę zamiast reperować.
Nikifor interpretacji :lol: . Zakładam, że podsłuchałeś to w składziku wielowarzywnym.
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Lynx AH-7 Airfix 1/48 [ Galeria ]

Post autor: timi »

Hahaha w końcu coś spierdoliłeś ;)
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: Lynx AH-7 Airfix 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Slash2 »

Plener niby jest, ale gdzie foto z kotletem ? albo ziemniaki chociaż jakżeś wegetarjan....
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arkady72”