[Galeria] 10,5 cm StuH 42 Tamiya 1:48

Moderator: Tomek

Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: [Galeria] 10,5 cm StuH 42 Tamiya 1:48

Post autor: Marek Cz. »

Piękny ! Ja też chcę na żywo...
Tylko mi się ten słup nie widzi, a w zasadzie to co z niego zwisa. Ustawienie słupa na środku dość problematyczne jest - bez kabli dziwnie by wyglądał, z kablami wiszącymi też jest...średnio. Zerwanie tych kabli można wytłumaczyć...ale one wiszą tak...na siłę, bo nic innego zrobić z nimi nie można było, drutów na sztorc nie wkleisz :D
Takie słupy to się raczej nadają na dłuższe dioramy - jeden na jednym końcu a drugi na drugim i wtedy można sobie linię telefoniczną/telegraficzną/wysokiego napięcia rozwiesić, lub zwiesić, bez przymusu.
Takie mam rozterki 8-) Ale ogólny odbiór bardzo pozytywny.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: [Galeria] 10,5 cm StuH 42 Tamiya 1:48

Post autor: Arkady72 »

StuH radykalnie ładny. Kiedyś też tak będę umiał. Na podstawkę szczerze mówiąc nie zwracam uwagi bo się nie znam. To metaliczne z tyłu to jakaś przewoźna destylarnia?
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 316
Rejestracja: sob 07 lip 2012, 17:41
Lokalizacja: Bydgoszcz/Solec Kujawski

Re: [Galeria] 10,5 cm StuH 42 Tamiya 1:48

Post autor: Tomek »

Ty już się Arkady za tanki nie bierz, starczy że w letadłach wymiatasz. To z tyłu to jak napisał ktoś na zagranicznym forum to bańka na mleko ale jak otworzyłem dekielek to mi wódą zaleciało więc może być tak jak piszesz. ;)
Dzięki wszystkim za opinie.
nieco bardziej podkurwiony SKAYRAIDER pisze: głupich nie sieją, sami się rodzą.
myślałem ze jesteś tylko głupi, ale ty jesteś bardzo głupi i do tego niewychowany.
tyfus to tyfus !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tomek”