M22 - Bronco 1:35

Moderator: Kosynier

Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: grzegorz75 »

Ponieważ Polska jako kolonia jest zalewana paciorkami i koralikami obcej proweniencji , ja postawiłem na polskość tematów . Siłą rzeczy musiały one pochodzić z PRL -u i wcześniej, bo od ponad 20 lat nie ma już nic polskiego oprócz wódki . Nie robiłem ( artysta by napisał – nie tworzyłem ) tego miszmaszu tylko dla siebie i dla kolejnych moich jamników ( teraz mam Rabka ), ale moim celem było i jest zachęcanie do tej dziedziny SZTUKI przede wszystkim młodzieży odartej przez kolonialny system z możliwości rozwinięcia wrodzonych talentów. Jakie były reakcje na moja sztukę ? Ze strony mediów – pełna izolacja z wyjątkiem internetu - tutaj ku wściekłości wrogów działam nadal w różnych miejscach. Jednak oglądanie rękodzieła na ekranie monitora to nie to samo co wyeksponowanego na wystawie. Postanowiłem zatem wyjść naprzeciw kulturalnym wrogom i spróbować osobiście ( jako że e-mail to „pisz na Berdyczów” , a listy ponoć nie dochodzą do wysokości kulturalnych placówek budżetowych. Uzbrojony w fotografię całości dorobku wyruszyłem na podbój owych bastionów kultury. Po długich i nużących wyjaśnieniach typu do kogo, a po co ,a z czym , a tej osoby nie ma, itd badaniu okazuje się, że staję czasem przed dygnitarzem tyle samo mającym pojęcie o sztuce , co o plamach na Marsie.
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: rollingstones »

zgadzam cię, wreszcie rozsądny głos w tym temacie. Proponuję prelekcję w Lublinie
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: tankmania »

Abstrahując od tego co tam mozna lepiej, a co inaczej to mnie strasznie piździ po oczach ten (czarny pinłosz?) na pokrywie silnika (klapy) i wieży (włazy).
Awatar użytkownika
Kosynier
Posty: 338
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 14:20

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: Kosynier »

tankmania pisze:Abstrahując od tego co tam mozna lepiej, a co inaczej to mnie strasznie piździ po oczach ten (czarny pinłosz?) na pokrywie silnika (klapy) i wieży (włazy).
klapy na pokrywie silnika i włazy na wieży to oddzielne elementy które może po wklejeniu bardziej złapały łosz po konturach i dlatego walą po oczach ;)
Awatar użytkownika
Kosynier
Posty: 338
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 14:20

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: Kosynier »

Psiknięty pigment fixerem. Nie mam pomysł co dalej i tak chyba zostawię.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: tankmania »

Teraz zrobie numer jak znafca z modelworka i napisze, że jest mocno nieskończony.
Ale nie wprowadzę cię w błąd jak znafca z modelworka i nie napiszę co zrobić żeby taki był.

Mam nadzieję, że pomogłem. :piwo:
Awatar użytkownika
Kosynier
Posty: 338
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 14:20

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: Kosynier »

Taki ludzi na trzeba :banana:
Awatar użytkownika
panzerflix
Posty: 369
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 04:56

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: panzerflix »

pod staweczkie na katafalku zrob
You are not your thoughts. You are not your story. You are not your body.
Experience your thoughts, experience your story, experience your body, as none of it will last.


http://www.fromthetrunk.com | http://www.panzerflix.com
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: Krocionorzec »

Nooo, aż się prosi. Tylko cyple pousuwaj zawczasu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kosynier
Posty: 338
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 14:20

Re: M22 - Bronco 1:35

Post autor: Kosynier »

Już mam upatrzone odpowiednie narzędzie do usuwania cypli:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosynier”