[G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Patterson Miniatures Werke

Moderator: Patterson

tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Post autor: tankmania »

Patterson pisze:Nie podpisywałem żadnych lojalek, tylko najnormalniej koleguje się z Siarą i nie zamierzam tego ukrywać, albo udawać , że jest jakiś trędowaty. Jak niektórzy się z nim poprztykali, to jakby ich sprawa. Ja w nikogo kamieniem nie rzucałem.
Miałem sobie już odpuścić ten żenujący temat, ale tylko w kwestii formalnej. Tu nikt się na Siarę nie obraził, to on usuwał ludzi z fejsa, to on pisał, że będzie unikał frajerów w Bytomiu, to on nagle stwierdził, że jest tu trąd, to on pisał do ludzi pw żeby wybrali za kim stoją...
Mnie nie interesuje kto się z kim koleguje, jakby co.


A Robertowi raczej chodziło o to, że taki poziom wyszedł, że czas fochy generować... :D
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: [G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Post autor: KFS-miniatures »

już miałem pytać, czemu bez walizek albo nart, al widzę, ze zrobiło się powaznie, wiec nie spytam..
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Post autor: bohdan »

Marcin luz w dupie. Kumplujesz się z kim chcesz. Robisz fajna robotę. Ja ci zazdroszczę i sczeźnij ździrze. Proste :)
Awatar użytkownika
Patterson
Posty: 357
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 15:57

Re: [G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Post autor: Patterson »

tankmania pisze:
Patterson pisze:Nie podpisywałem żadnych lojalek, tylko najnormalniej koleguje się z Siarą i nie zamierzam tego ukrywać, albo udawać , że jest jakiś trędowaty. Jak niektórzy się z nim poprztykali, to jakby ich sprawa. Ja w nikogo kamieniem nie rzucałem.
Miałem sobie już odpuścić ten żenujący temat, ale tylko w kwestii formalnej. Tu nikt się na Siarę nie obraził, to on usuwał ludzi z fejsa, to on pisał, że będzie unikał frajerów w Bytomiu, to on nagle stwierdził, że jest tu trąd, to on pisał do ludzi pw żeby wybrali za kim stoją...
Mnie nie interesuje kto się z kim koleguje, jakby co.
A Robertowi raczej chodziło o to, że taki poziom wyszedł, że czas fochy generować... :D
Spoko, nie chcę wchodzić w prywatne konflikty, wolałem po prostu napisać jak wygląda sytuacja. Siarze też powiedziałem, że na SF działam i nie ma z tym problemu.
KFS-miniatures pisze:już miałem pytać, czemu bez walizek albo nart, al widzę, ze zrobiło się powaznie, wiec nie spytam..
Dobre. ;) Nart nie ma bo jeszcze go nie wypytałem jak je zrobił, ale wszystko przed nami. :P
Poro pisze:Marcin luz w dupie. Kumplujesz się z kim chcesz. Robisz fajna robotę. Ja ci zazdroszczę i sczeźnij ździrze. Proste :)
Dzięki. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Post autor: Ajs »

Bardzo dobra praca Marcin!
Awatar użytkownika
Patterson
Posty: 357
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 15:57

Re: [G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Post autor: Patterson »

Dzięki. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Patterson
Posty: 357
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 15:57

Re: [G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Post autor: Patterson »

zaparkował.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Patterson
Posty: 357
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 15:57

Re: [G] UAZ-452 - Bilek 1/35

Post autor: Patterson »

Zawsze można zestawić. ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Marcin Szelenbaum”