Cat 12 Plusmodel

Gregory shipyard

Moderator: grzegorz75

Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Cat 12 Plusmodel

Post autor: grzegorz75 »

Także tego :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
levee

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: levee »

Śmiechy, chichy, fajna zabawa. Solo daje ci konkretne przykłady to próbujesz robić ze mnie idiotę. Ale jeśli nie rozumiesz różnicy między modelem z podstawką, a bez to chyba nie ja jestem tutaj głupcem. Nigdzie nie mówiłem o cenie modelu ale czepiłeś się i drążysz. Wygląda na klasyczny brak argumentów. Powiem wam tak panowie. Czyta to pewnie spora grupa osób chcąca wystartować. Niedługo admin będzie wrzucał zdjęcia fajnych nagród jak ostatnio. Zapanuje ogólnoforumowe podniecenie jakie piękne modele i sprzęt jest do zgarnięcia. Każdy będzie dawał z siebie wszystko żeby wygrać bo o to w konkursach chodzi. I teraz wniosek dla uczestników jest taki. Sklejaj sobie model sklejaj. Wystaw sobie w kategorii jakiej chcesz. Ale licz się z tym, że ktoś w twojej kategorii wystawi sobie model bogatszy o tą podstawkę czy kilka figurek. Będzie sobie skakał między kategoriami jak mu pasuje. Bo to przecież radosny festiwal. Wątki warsztatowe ok, ale bez oceniania. Znowu zacznie się szydzenie bo zrobił zdjęcie koła, a w tle kot liże sobie jajka. Warsztat to warsztat. W warsztacie samochodowym zawsze jest syf ale auto wyjeżdża zrobione. Nikt nie ocenia jak wyglądał warsztat w środku. A kategoria model z pudła jest po to aby 70% modelarzy (przeważnie młodych) mogła porywalizować ze sobą na mniej więcej równych zasadach. Bez wydawania trzykrotności wartości modelu na blachy. Oczywiście można taki obwieszony złotem spaprać na malowaniu. Ale nie ukrywajmy, są modelarze, których interesuje głównie obłożenie go kosmiczną wręcz ilością blach i dodatków i widać niemal łzy kiedy trzeba to zamalować. Więc przestańcie mnie atakować i zróbcie ankietę na forum. Zobaczymy za kim stoi modelarski naród. Bo o modelarzy tu chodzi, a nie stawianie na swoim. Amen.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: Spotter »

Także tego...spadaj. Z zazdrości życzę Ci byś scezł.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: tankmania »

Plankton, nic więcej. :roll:
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: bohdan »

Oszczane forum
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Wspaniały modelik przyjacielu, obserwowałem z zaciekawieniem Twój projekt i muszę napisać że podziwiam umiejętności i zazdroszczę oraz zbieram szczękę z podłogi oraz pozdrawiam Ciebie i zasyłam pozdrowienia także dla Twojej rodziny a z okazji tego że już piątek to chciałbym także życzyć miłego i udanego weekendu.

:piwo: :piwo:
Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: Marek Cz. »

Czasem drażni mnie, że dokuczasz Flotylli Pińskiej :( ... ale traktory robisz prima sort :piwo: Super.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: tankmania »

Marek Cz. pisze:Czasem drażni mnie, że dokuczasz Flotylli Pińskiej :(
A jak podoba ci się cała impreza bo nie mam odzewu z forum, żadnego :cry:
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: Ojciec Dyrektor »

tankmania pisze:
Marek Cz. pisze:Czasem drażni mnie, że dokuczasz Flotylli Pińskiej :(
A jak podoba ci się cała impreza bo nie mam odzewu z forum, żadnego :cry:
Przecież to nie jest korek od wanny xdd
Awatar użytkownika
uki761
Posty: 434
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 20:39

Re: Cat 12 Plusmodel

Post autor: uki761 »

códa i dziwy
ODPOWIEDZ

Wróć do „grzegorz75”