[W] Różne takie

Moderator: Arcturus

Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [W] Różne takie

Post autor: Rafał B »

...a w tym miejscu nie masz dopancerzenia stanowiska strzelca, które przysłania z boku tę szczelinę?
Obrazek

http://www.primeportal.net/tanks/dmitry ... ill_mkiii/

...tak, jeśli dokleisz element A27, to szczelina zniknie, tak mnie się wydaje.
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [W] Różne takie

Post autor: Arcturus »

Dzięki, faktycznie, zaćmienie jakieś miałem. Pięć razy analizowałem instrukcję i to mi umknęło, że tu ma pójść płyta pancerna.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: [W] Różne takie

Post autor: Spotter »

Eeee tam, nie przejmuj się. Ja mam zaćmienie za każdym razem, gdy żona mi mówi, że musi na zakupy. Ależ kochanie, jakie zakupy??? Nigdy nic nie mówiłaś o zakupach!!! W umowie małżeńskiej o tym nie wspominano.
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [W] Różne takie

Post autor: Arcturus »

Czołga nie umiem malowac ale próbuję. Samolot tez próbuję...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [W] Różne takie

Post autor: Szydercza Gała »

Ten 109 to jakiś Fińczyk? Tylko z nimi mi się kojarzy takie kamo....
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [W] Różne takie

Post autor: Arcturus »

Szydercza Gała pisze:Ten 109 to jakiś Fińczyk? Tylko z nimi mi się kojarzy takie kamo....
Ano Fin, na dodatek taki smieszny:
Obrazek
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: [W] Różne takie

Post autor: konrad_dzik »

Przy modulacji unikaj dosyć ostrego odcięcia na jednej linii tak jak to zrobiłeś tutaj, co prawda różnica odcieni powinna się wyrównać po kolejnych etapach, ale i tak podbija to nienaturalny efekt. Lepiej odcinać kolory w nieregularny sposób najlepiej jakimiś stopniowo wygasającymi liniami prostopadłymi do modulacji, lub coś w tym stylu, wygładza to przejście koloru i daje ładny delikatny gradient
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [W] Różne takie

Post autor: Arcturus »

konrad_dzik pisze:Przy modulacji unikaj dosyć ostrego odcięcia na jednej linii tak jak to zrobiłeś tutaj, co prawda różnica odcieni powinna się wyrównać po kolejnych etapach, ale i tak podbija to nienaturalny efekt. Lepiej odcinać kolory w nieregularny sposób najlepiej jakimiś stopniowo wygasającymi liniami prostopadłymi do modulacji, lub coś w tym stylu, wygładza to przejście koloru i daje ładny delikatny gradient
Skopałem po całości, na dodatek, durny, kupiłem se farbę Miga Majoneza z serii lakierów (Real Colors), nad którą totalnie nie zapanowałem. Następny będzie lepszy :)
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: [W] Różne takie

Post autor: karolkonw »

konrad_dzik pisze:Przy modulacji unikaj dosyć ostrego odcięcia na jednej linii tak jak to zrobiłeś tutaj, co prawda różnica odcieni powinna się wyrównać po kolejnych etapach, ale i tak podbija to nienaturalny efekt. Lepiej odcinać kolory w nieregularny sposób najlepiej jakimiś stopniowo wygasającymi liniami prostopadłymi do modulacji, lub coś w tym stylu, wygładza to przejście koloru i daje ładny delikatny gradient

a bardziej po polsku - w sensie moze to tylko ja ale nie rozumiem:(
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [W] Różne takie

Post autor: bohdan »

karolkonw pisze: a bardziej po polsku - w sensie moze to tylko ja ale nie rozumiem:(

Se5 na razie se poczeka bo naciagi mnie mecza przeokrutnie w nim i wogole bez sensu może to zrozumiesz bo moglem nie kombinowac tylko zrobic pyk pyk jak arkady w dziurke wiec ROBIE KACZKE Z DEMOBILU bo jak mozna lepic modele w kraju w ktorym lamana jest konstytucja???? Bedzie syfna brudna i wyjeta psu z dupy przez gar...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arcturus”