[W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Moderator: Ajs

Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

[W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: Ajs »

Wrzucam to co mam na rozjebundzie, by się jakoś zmobilizować i pozamykać tematy :)
Na początek Bf-110D. Fatalna składalność, ale się zawziąłem i skończę. Malowanie pudełkowe ze szczęką.

Obrazek

Obrazek
Wiem, że naramienne pasy pilota nie tak powinny leżeć, ale Edzio dał dupy i nie zrobił otworu w fotelu, a mnie leń dopadł ;)
Najgorsze już chyba za mną (lączenie skrzydeł z kadłubem to przy tym pikuś).

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: JBZ »

Daniel ice Gronowski pisze:Najgorsze już chyba za mną (lączenie skrzydeł z kadłubem to przy tym pikuś).
???
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: Ajs »

Łączenie gondol silnika ze skrzydłami to najbardziej stresogenny etap przy budowie tego zestawu.
Awatar użytkownika
MIRO
Posty: 190
Rejestracja: sob 22 wrz 2012, 11:54

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: MIRO »

Daniel ice Gronowski pisze:Łączenie gondol silnika ze skrzydłami to najbardziej stresogenny etap przy budowie tego zestawu.
Jest jeszcze dzióbek Danielku :mrgreen: Potem to już z górki
pozdrawiam
Mirek
Mecenas/Kolekcjoner
Posty: 289
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 20:39
Lokalizacja: Łódź i okolice

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: Mecenas/Kolekcjoner »

MIRO pisze:
Jest jeszcze dzióbek Danielku :mrgreen: Potem to już z górki
Czy masz na myśli osłonę karabinów?
Ostatnio zmieniony ndz 04 sie 2013, 15:04 przez Mecenas/Kolekcjoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: Ajs »

No racja zapomniałem Mireczku, dziubek mam złożony, a w rzeczy samej połączony na sucho z resztą kadłuba zapowiada kolejny dramat. Jest jednak pomysł jak z tego wybrnąć, mam nadzieję, że wypali :)
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: timi »

Dziubek jest mniejszy z tego co pamiętam? Ja piłowałem kadłub...
Kolejnym babolem są golenie, a właściwie ich montaż.
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
MIRO
Posty: 190
Rejestracja: sob 22 wrz 2012, 11:54

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: MIRO »

Ja rozpychałem

Obrazek
pozdrawiam
Mirek
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: Ajs »

Ja jakoś skleiłem tą całą osłonę karabinów w jedną kupę, bardziej mnie martwi właśnie doklejenie jej do kadłuba.
timi pisze:Kolejnym babolem są golenie, a właściwie ich montaż.
Racja timi montaż goleni też odjebali, że hej. Dla tych co nie w temacie - to nie ma żadnego kołka ustalającego ich pozycję :?
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: [W] Bf-110 D |Eduard, 1/48|

Post autor: timi »

Ustalenie ustaleniem, kurewstwo nie bardzo trzymać się chce...
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „!ce///an”