[W] Fw 190A-6 |Eduard, 1/48|

Moderator: Ajs

Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

[W] Fw 190A-6 |Eduard, 1/48|

Post autor: Ajs »

Jak jakiegoś Eduarda za dużo nie ma w internetowych galeriach to znaczy, że się chujowo składa. I to jest właśnie taki model, kolejne dziecko mojego masochistycznego związku z Edziem :lol:

Malowanie sobie takie wybrałem. Jedno z ciekawszych jakie znajdziemy w pudle. Postaram się malować szachownicę na osłonie silnika...

Obrazek

Kokpit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przy montażu zadumałem się nad dziurami jakie przygotował Eduard i trochę odbiegłem od tego co nakazywała instrukcja. Jak by kogoś interesowało jak kleiłem żeby uzyskać takiego zajebistego Focke-Wulfa to chętnie opowiem ;) A wyszło tak...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Żeby nie było, to nic jeszcze nie szpachlowałem, stan po sklejeniu. W sumie najgorzej wypadają w tym modelu osłony luków skrzydłowych kaemów i japa na spodzie kadłuba. Reszta znośna :) Słabo widać, ale płatowiec jest już cały ponitowany...
Robert O.

Re: [W] Fw 190A-6 |Eduard, 1/48|

Post autor: Robert O. »

osłony jak Tobie mowiłem odstaja jak trzeba i tu szpachlowanie nie pomoze ,co z tym fantem masz Daniel zamiar zrobic ?chodzi mi te rejony od strony spływu
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [W] Fw 190A-6 |Eduard, 1/48|

Post autor: Ajs »

Ta osłona na lewym skrzydle siadła w miarę dobrze, tam na froncie i łączeniu skrzydło-kadłub jest tylko szpara, nie ma uskoku. Po prawej stronie jest uskok i tam delikatnie trzeba będzie papierem albo pilnikiem podziergać. W resztę nie ingeruje...
Awatar użytkownika
hacz
Posty: 340
Rejestracja: sob 03 sie 2013, 21:52
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: [W] Fw 190A-6 |Eduard, 1/48|

Post autor: hacz »

Ja też mam takiego zaczętego http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=301&t=16871 no i niestety jeśli chodzi o zestaw to szału niema.
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [W] Fw 190A-6 |Eduard, 1/48|

Post autor: Ajs »

Ja tam się nie bawie w prostowanie błędów Eduarda, ma być fun z malowania. I basta :-D
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [W] Fw 190A-6 |Eduard, 1/48|

Post autor: Ajs »

Powoli wyprowadzam powierzchnie. Jest już nieźle

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

... a tutaj efekty nitowania.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „!ce///an”