Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Niegroźnie
Awatar użytkownika
HK1885
Posty: 404
Rejestracja: ndz 07 lip 2013, 23:20

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: HK1885 »

Ewpiga to dosyć pospolity przypadek - kolejny z galerii typów, którym się wydaje, że umiejętność budowania zdań złożonych czyni ich intelektualistami.
Byłby nawet zabawny gdyby nie był przerażająco pospolity w tym co robi...
Awatar użytkownika
Wiewiór
Posty: 203
Rejestracja: czw 22 maja 2014, 08:04
Lokalizacja:

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: Wiewiór »

Jebać to...
Obrazek
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

ewpiga pisze: tank, Ja nie zasługuję na to abyś mojego nicka pisał z dużej litery.
Tak się po prostu zaczyna nowe zdanie o czym jak widzę nie wiesz.
ewpiga pisze:Dokładnie to delikatnie przeginasz, owszem czytam i nawet oglądam modele, które mnie interesują i to co robi konkurencja, ale żeby było tam tak interesująco? Ciekawiej jest na modelworku, naprawdę. Spit uwielbiał wolność, Solo też, ale to czasem nie było tak, że w tym wolnym od banów niemoderowanym forum w "demokratycznym" głosowaniu pozbyliście się tych userów z forum zgodnie podnosząc łapki w górę?
Owszem, zgodnie z tym co piszesz nie było tak. Pozbyliśmy się Sola z czatu, a nie z forum. Na forum nadal jest userem.

ewpiga pisze: Owszem miałem konto..chyba trzy dni. A tu, masz projekcję, bo gadałem zupełnie o czym innym niż mi sugerujesz. Powiedziałem na dowidzenia..."nie tak wyobrażam sobie działania SFforum" i tyle mojego.
Chyba ze 3 ale miesiące.
ewpiga pisze: Po co mi tam wracać? Garstka starych jak ja pierdzieli, pare osób, które jeśli jeszcze nie odeszły, to z przyzwyczajenia zaglądają, (albo i nie) już tylko w obserwowane. Pierdzielom towarzyszy nieśmiertelna grupka forumowych troli, nieliczne grono onanów oraz, o dziwo wciąż rosnąca grupa młodych absolwentów opanowujących do perfekcji dialekt maneli "mordowni" z piwem. Choć sam lubie dosadnie rzucić mięsem to nie widzę sensu..o czym miałbym dyskutować? Poza tym, coś się zmieniło na dobre? A czym się teraz taki fanklub zajmuje jaki ma status? jakie założenia i cele? bo jeżeli jedynym celem jest siedzenie w kółeczku i biadolenie jakie to nasze wysublimowane gusta są przywalone z boku tonami tandety i szkaradków to dziękuję, ale się nie zapisuje.. forumowe zaklęcia odpędzające niepotrzebnych krytyków też średnio mnie podniecają.
A jednak cie to podnieca, tu czytasz tam piszesz. Udajesz, że cie tu nie ma, ale stamtąd chcesz gadać. Chciałbyś sobie kogoś kopnąć, ale jak ktoś ci odda to płaczesz, że biją.
Brzydzisz się menelami i ich szkaradami? Masz do tego prawo, ale bądź w tym konsekwentny i nie zachowuj się jak ksiądz w burdelu. Bo chętnie ruchasz i udajesz świętoszka.

ewpiga pisze: A czym się teraz taki fanklub zajmuje jaki ma status? jakie założenia i cele?
Założenia i cele to zdaje się miał twój fanklub. A skończył tak:

http://www.modelarstworedukcyjne.pl/
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

Właściwie to wszystko można by ująć jednym słowem. Projekcja.
ewpiga pisze: heh..,ta zabawna solidarność siusiaków...
No tak, chłopaki się uczą od najlepszych z MR. Zadaj sobie trud w sumie niewielki i poszukaj solidarności siusiaków z twojego fanklubu na PWM, a jest tego dziesiątki.
ewpiga pisze:Domena jest prywatna i ten ktoś może wykorzystać stronę w wygodny dla siebie sposób, co w tym złego. A fanklub, czy musi zaistnieć publicznie, aby był autentyczny??
A o czym pisałeś? O wykorzystywaniu domeny i fanklubie w podziemiu? Czy o zadaniach i celach?
No chyba, że taki był cel, żeby to padło.
ewpiga pisze: SFforum, w ogóle mnie nie jara. Zaglądam, to jest tak jak z moją zawodową robotą muszę znać język "wroga" aby odpowiednio reagować.
Żeby było jasne, ja cie tu nie ciągnę. proponuję tylko rozwiązanie żebyś nie musiał mówić do wiadra. Potez tu cytuje, ty musisz tam odpowiadać. To chyba męczące no i nie wyjdziesz na schizofrenika wśród niewtajemniczonych.
Nie wspomnę, że importujesz tam konflikty za co ja dostałem bana. Ty pewnie nie dostajesz bo Gurgul czasu nie ma, ja miałem pecha bo wtedy miał.
ewpiga pisze: Dokopać komuś np. publikując jego posty jako zabawne perełki jak ma to w zwyczaju paru gości na sf. To nie w moim stylu.
No oczywiście, wiem że masz inny styl, próbe dokopania przez model, ale jak się rozkręcisz to są i półgłówki i idioci i tumany i w morde chcesz dać. Same wyżyny wyżyny elokwencji, kultury i przede wszystkim po polsku...
ewpiga pisze: Co innego miałem na myśli.., nie, nie brzydzę się menelami i szkaradkami...są zabawni w tym co robią..żeby ocenić model lub poprowadzić warsztat, nie muszą nawet poprawnie mówić po polsku.
...


Nie chce mi się nawet na resztę odpowiadać bo jak to czytam to widzę jak żywo intencje twojego fanklubu i ciebie. Fanklubu który najlepiej wiedział co jest dobre dla wszystkich, a co złe. Co jest ważne w modelu, a co nie. Jak należy się zachowywać, a jak nie. itp. itd. Ale imho na szczęście dla przyszłej estetyki modelarskiej ta pycha was zgubiła i zeżarliście się od środka sami. I tylko jeszcze smęcą się takie niedobitki jak ty piszący bzdury które sobie tutaj ku uciesze własnej i innych cytujemy.
Masz zatem Piotrze jak już nadmieniłem projekcje i to zaawansowane.

Wolałbym eot, to, że robisz za głupka piszącego do nikogo nie znaczy, że ja z przyjemnością to tutaj powielam. Więc jak chcesz podyskutować to rozwiązanie znasz.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

@ewpiga - no i co osiołku, poszalałeś. :lol:
malinowski pisze:Wycieczki personalne to proszę gdzie indziej uskuteczniać.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

ewpiga pisze:tank. Mam być działaniami tutejszego admina zatroskany?
Przecież:
ewpiga pisze:udostępnię zrzut.
masz zrzuty to powinieneś wiedzieć co mam na myśli. Tym bardziej, że:
ewpiga pisze:lubię wystawić się na swego rodzaju intelektualne wyzwania
No chyba, że "lubie" to słowo klucz.

ewpiga pisze:dalsza dyskusja z tobą nie jest dla mnie, ani wyzwaniem, ani atrakcją.
Trudno, wrócimy do momentu "sprzed", czyli mojej atrakcji cytowania tego co wypajacujesz w necie.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

@ewpiga - nazwałeś mnie mitomanem i podważyłeś stwierdzenie o rozpadzie MR od środka i pożarciu się jego uczestników. Ale przecież byłeś tam, widziałeś, pisałeś te swoje bzdury. Pytanie czemu tego nie pamiętasz, czyzby ta projekcja o której pisałem? Może to właśnie ty jesteś mitomanem i nie chcesz tego przyznać?
Może ten tekst odświeży ci pamięć? Teks z "ukrytego" forum MR który czytali chyba wszyscy moi znajomi... :lol:

Obrazek

Pamiętasz kto to napisał? Pamiętasz kiedy? Pamiętasz jakie były tego konsekwencje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”