Grzegorz2107

Niegroźnie
Grzegorz2107

Grzegorz2107

Post autor: Grzegorz2107 »

Czołem dziewczęta i chłopcy! Impulsem do mojego powrotu (nie jest to żadna głęboko przemyślana decyzja) jest chęć przekonania wszystkich, że różnice nie są przeszkodami, że ważniejsze jest to co ludzi łączy ponad naturalnymi podziałami i subiektywnymi ocenami. Co zresztą zawsze twierdziłem, chociaż nie udało mi się poprzednio tutejszych bywalców do tego przekonać :D . Z administratorem Pawłem, który kierował się chyba też impulsem, godząc się na ten eksperyment, ustaliłem, że to powrót warunkowy, w ciągu pół roku mam za zadanie założyć warsztat i przedstawić gotowy model. Może być z tym dużo uciechy. Liczę na to, że po wielu miesiącach od mojego tu debiutu i dość energetycznych dyskusji, emocje już opadły i będziemy się koncentrować na tym co wspólne, a nie szukać dziury w całym. Jeśli się uda i Grzegorz2107 przeżyje tutaj dłużej niż pół roku, to będzie to jakiś mały dowód, że podziały są sztuczne i polska społeczność modelarzy internetowych nie jest taka straszna i okopana w swoich twierdzach jak to dzisiaj wygląda i ma jeszcze pokłady pozytywnej energii mogące odmienić ten nadmiernie skomplikowany i niezbyt korzystny obraz. Podziały muszą zostać, to nic złego, w większości jesteśmy dorośli i zawsze bardzo różni, mamy swoje poglądy i emocje i nie mamy prawa, ani możliwości bezpośredniego wpływania na to jakie kto ma, ale to co między ludźmi można zmieniać, nawet jeśli w przeszłości zdarzyło się dużo złych rzeczy. To jest "gruba" kreska:
________________________________________________________________________________________________________________

Tu zaczynamy od nowa.
Moi mottem było zawsze i będzie:
"Ja robię swoje, a ty swoje. Nie jestem na tym świecie po to, by spełniać twoje oczekiwania, a ty nie jesteś na tym świecie, by spełniać moje. Ty to ty, a ja to ja. I jeśli przypadkiem natrafimy na siebie to wspaniale, jeśli nie, to nic nie można na to poradzić".
Fritz Perls
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Grzegorz2107

Post autor: tankmania »

...7...
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Grzegorz2107

Post autor: timi »

Nowy wygląd przyciąga
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Grzegorz2107

Post autor: fragles »

Kto zakładał z góry że tak będzie niech wpisze miasto.

Londyn
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Grzegorz2107

Post autor: bohdan »

nie ma takiego miasta londyn
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Grzegorz2107

Post autor: fragles »

W sumie to mogę wpisać Kudowa.

Kudowa
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Grzegorz2107

Post autor: potez »

londek zdruj :banana:
tak, jestem #ponurymodelaż
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Grzegorz2107

Post autor: tankmania »

...6...

gdańsk wrzeszcz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”