WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Niegroźnie
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: bohdan »

Porozmawiamy na miejscu
Awatar użytkownika
Wiewiór
Posty: 203
Rejestracja: czw 22 maja 2014, 08:04
Lokalizacja:

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: Wiewiór »

nie chce mi sie z tobą gadać...już nie.
Obrazek
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: tankmania »

Czuje, że Kamil zobaczy "do łapki" seahowka jak świnia niebo.

@Wiewiór, jesteś dorosły tak? Kondzioł ma milczeć bo jesteś dorosły? Nie ty zacząłeś tak? A jednak dziku napisał prawde, na chuj zajmujesz miejsce skoro chuja z tego sobie robisz? Napiszesz bo płacę? A ja napiszę, że nie płacisz tylko się zrzucasz i zajmujesz miejsce. Na dodatek na słuszną uwagę odpisujesz "milcz dzieciaku" i uważasz, że to KTOŚ zaczął. Więc kto tu jest dorosły mentalnie? Ty bo przestałeś rosnąć?
Mentalnie jesteś przy kondziole to ty jesteś dzieciakiem, pomimo to, że on nie jest dorosły.

Sorry kamil.
Awatar użytkownika
Wiewiór
Posty: 203
Rejestracja: czw 22 maja 2014, 08:04
Lokalizacja:

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: Wiewiór »

Nie muszę ci się z niczego tłumaczyć tankmania.
Warsztaty są dla wszystkich i chcę brać w nich udział.Nie zajmuje miejsca bo nie ma mnie na liście.
To w twoim mniemaniu uwaga była słuszna ale masz rację...niepotrzebnie odpisałem milcz dzieciaku.Mogłem odpisać mu to co na PM i w poście.Było by stylowo.
A od kogo będę się uczył i kogo słuchał to pozwólcie mi wybrać.

i jeszcze czepiasz się łapki...no to wyjaśnię,ale nie w tym temacie.
Obrazek
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: tankmania »

Wiewiór pisze: A od kogo będę się uczył i kogo słuchał to pozwólcie mi wybrać.
Ja wierzę w ludzi, ucz się od kogo chcesz, ale pokaż, że nie pierdolisz tylko robisz. Że robisz coraz lepiej, swoim trybem, ze powoli, albo szybko, że nie pokazujesz gniotów sprzed 20 lat, ale działasz. Bo gosciu nie gada, nie pierdoli, gosciu ma co pokazać. Wiec bądź gościu i pokaż, bo z pisania gościem nie będziesz. Będziesz gościu jak pokażesz, że jesteś gościu.
A pierdoleniem głupot pokażesz jedynie, że pierdolisz głupoty.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: tankmania »

Wiewiór nie pisz do mnie pw z pierdołami.
Wiewiór pisze:Nie będę się wdawał z Tobą w dyskusje na forum.
Sklejaniem modeli nie poprawiam sobie ego ,ja jestem gościu bo mam taka pracę że jak bym nie był, to kibel.
Jeżeli uważasz ,że ten kto robi pr0 modele jest kawał gościa a ten kto chujowe jest zerem to sorry...mijamy się

Suka zjechana na tym forum wyłapała na FB ponad 90 lajków i duzo pozytywnych komentarzy.
Nota bene z powodu złamanej ręki sukę kończył mój syn lat 14,więc tym bardziej.
Wiem że dla Ciebie ,Kamila i może paru innych modelarstwo to praca,więc robicie ją perfect.
Dla mnie to fun i odstres.
Co do kondzia..jak będzie tyle wódy chlał to niedługo sobie poskleja,zapewniam Cię.
I to raczej jemu już takie warsztaty nie są potrzebne skoro tak kosi a przyjeżdza się nawalić.
Jeśli Tobie to kompletnie zwisa...to też się mijamy.

Napisz jeszcze parę razy kondziowi jaki jest dorosły....on jest tylko póki co modelarzem na garnuszku mamy i taty.
Żaden facet w naszym wieku nie pozwoli sobie fikać 18 to latkowi...więc

I mam nadzieję że moje wyjaśnienie w kwestii łapki spowoduje że się odczepisz :)


Pozdrawiam
Nie wiem ile kondzioł pije i nie interesuje mnie to. To jest taki sam argument jak to, że jest "młody".
Skup się na tekscie, nie na autorze.

Łamiesz rękę, szpital zaliczasz, ciągle coś. Ciągle pierdolisz, ciagle gdzieś coś ci zaliczyli, syn skończył, przyjaciel obrzygał, kumpel osrał, cwele wyruchały. Ciągle dorabianie do rzeczywistości.
A ja ci napisze jedno, PIERDOLISZ! Zrób, pokaż, nie musisz wymiatać, ale pokaż, że w ogóle pracujesz nad sobą, że nie jesteś głupolem. Głupoli jest od chuja, z głupoli składa się cały zarzygany świat, nie musisz być aż tak kreatywnym zeby nie być głupolem nadal.
Suka najebała lajków na fb? To pokazuj na fb i trzep gruche! Po kiego wała pokazujesz gnioty tam gdzie nikt ich nie doceni?
Awatar użytkownika
Wiewiór
Posty: 203
Rejestracja: czw 22 maja 2014, 08:04
Lokalizacja:

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: Wiewiór »

Jednak zerowy level prezentujesz.
Wierz dalej w ludzi.
Obrazek
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: tankmania »

Chuja zrozumiałeś.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: konrad_dzik »

Wiewiór pisze:
konrad_dzik pisze:Wiewiór się nie wywiązał z umowy, tak więc książka dalej aktualna

Nie wywiązałem się bo złamałem rękę i nie wiedziałem w jakiej będę kondycji o czym powiadomiłem kondzia via FejsB.(bez odpowiedzi)
Dotarłem jakoś do Łasku i poprosiłem go grzecznie o przetrzymanie książki jeszcze chwilę aż wyklaruje się sytuacja z ręką.
A ten strzelił focha bo co go obchodzi moja złamana ręka.Jakież to dorosłe.
A teraz mu się wydaje,że będzie mi skakał po pagonach za pozwoleniem co poniektórych...

Wysłano: czw 29 wrz 2016, 15:24
Od: konrad_dzik
Do: Wiewiór

Spierdalaj, mało kto mnie nie wkurwił tak jak ty, więc się nie odczepię.


na koniec proste równanie: łamię rękę=nie pracuję=nie szastam kasą

to tyle w kwestii "do łapki"
Teraz twierdzisz, że pisałeś, że nie kupisz w łasku yhm, skoro tak to przytoczę twoją wiadomość z fb:

"sie ma ...moze byc problem z moim dotarciem do łaseku bo sie połamałem....ale moze dotre....łap mój numer bdzie prosciej"

Jak dla mnie to ewidentnie z niej wynika, że nie miałeś problemu z kasą, a jedynie z dotarciem, jak byś od razu tak pisał/mówił to może byśmy inaczej pogadali. Przypomnę tylko, że książkę odkładałem dla ciebie ponad miesiąc, a na koniec to mnie z nią wystawiłeś i to uważasz za dorosłe zachowanie, to ja mnimo wszystko pozostawie bez komentarza.

Co do twojego argumentu o moim chlaniu to nie znasz mnie i nie wiesz ile pije, ot co.

Czepiam się ciągle ciebie też, bo wszędzie piszesz, że chciałbyś się nauczyć robić dobrze i żeby ci podpowiadali co i jak. W łodzi było to samo jak tak to co teraz mam zrobić i jak, a potem i tak robisz swoje mając porady w dupie, jak tak podchodzisz to po co kogokolwiek o cokolwiek pytać, tylko marnujesz jego czas, a na fb to sam jesteś wielki master co lata i doradza po tych śmiesznych grupkach.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Wiewiór
Posty: 203
Rejestracja: czw 22 maja 2014, 08:04
Lokalizacja:

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: Wiewiór »

"sie ma ...moze byc problem z moim dotarciem do łaseku bo sie połamałem....ale moze dotre....łap mój numer bdzie prosciej"..liczyłem na odpowiedź i sie przeliczyłem

Jak dla mnie to ewidentnie z niej wynika, że nie miałeś problemu z kasą, a jedynie z dotarciem...zaburzony ciąg logicznego myślenia
Co do twojego argumentu o moim chlaniu to nie znasz mnie i nie wiesz ile pije, ot co....to już po tobie "widać" i z czystej empatii napiszę PILNUJ SIĘ

Czepiam się ciągle ciebie też, bo wszędzie piszesz, że chciałbyś się nauczyć robić dobrze i żeby ci podpowiadali co i jak....jak o coś pytam to głównie w PM kach...więc nie wszędzie.Czep się kogoś innego.

a na fb to sam jesteś wielki master co lata i doradza po tych śmiesznych grupkach... ewidentnie mnie z kimś mylisz ale jest na to lekarstwo.
tankmania pisze:Chuja zrozumiałeś.
z głupoli składa się cały zarzygany świat...dobrze ,ze tylko twój,bo mój jest całkiem fajny.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”