Struktura i układ forum - dyskusja

Niegroźnie
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Struktura i układ forum - dyskusja

Post autor: bohdan »

Nie wiem dlaczego tak interpretujesz moje zdanie. Jestem daleko od nie i chuj.
Napisałem ze tagi są spoko. Teraz tylko kminie w odpowiedzi na post Spottera o musowym tagowaniu. To się nie uda z kilku powodów.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Struktura i układ forum - dyskusja

Post autor: Spotter »

Wyjąłeś mi to z ust panie Gała. Dla mnie oczywiste jest, że taki powinny być tylko do wyboru z listy, bez wpisania swojego. Bo jak każdy będzie wpisywał co chce, to to też będzie o kant dupy. Musi być prostota i łatwość tego systemu. Inaczej każdy oleje.

Ja nie mam zamiaru nikogo za wszelką cenę przekonywać do tego, aby to było obowiązkowe. Bo w końcu przecież to jest dużo trudniejsze i czasochłonne niż załadowanie zdjęć na zewnętrzny serwer a następnie napisanie posta i ich wklejenie. Macie rację, wtedy ruch na forum zejdzie do 0, bo ci co jeszcze są aktywni na pewno przez to wykańczające i uwłaczające Scalefunowcowi zajęcie, kompletnie zrezygnują z zakładania nowych wątków. Istny zamordyzm się wtedy zrobi.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Struktura i układ forum - dyskusja

Post autor: bohdan »

Ja chce tylko powiedzieć że mus tagowania się nie uda. Zacznijmy od chętnych i zobaczmy jaki to da efekt
0 ruchu na forum. Owszem to się dzieje od lat. Na wszystkich. Nawet tych z kategoriami
Mnie to wali. Jak chce mieć turbospeedy to se włączę FB. Polecam

PS
Moje wątki są całkiem nieźle opisane. Ci co chcieli coś znaleźć zrobili to przez Google ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”