Marmurek pod tropa?

Niegroźnie
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Marmurek pod tropa?

Post autor: Thalgonis »

Dzięki Mariuszu, miły jesteś :-) Ale zobacz drugą stronę:

Obrazek

spierdzieliłem przyklejanie masek: „5F” powinno być z przodu, a nie z tyłu... Prawidłowe oznaczenie to „5F+BK” :mrgreen:
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Chudyhunter
Najwyższy Prezydent KMSA
Najwyższy Prezydent KMSA
Posty: 460
Rejestracja: wt 17 gru 2019, 11:01

Re: Marmurek pod tropa?

Post autor: Chudyhunter »

Hahaha, kto by tam zwracał uwagę na takie szczegóły. Ja się nie znam, więc nawet nie wiedziałem, że coś jest nie tak :D Tak więc mi się podoba :D
Obrazek
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Marmurek pod tropa?

Post autor: Rafał B »

Thalgonis pisze: pt 05 lis 2021, 20:04Tylko tak informacyjnie - bo sam model idzie do kosza :-)
Spookoojnie, wstrzymaj konie, żadnego wyrzucania, to da się naprawić, tylko bez histerii.
Gdybym ja miał tak wyrzucać każdy model, na którym malowanie spieprzyłem, to żadnego skracza bym nigdy nie skończył :lol:
Odłóż ten model na bok na razie, a jak ochłoniesz, to przeszlifuj to delikatnie, nawet gdybyś miał zdjąć część warstw farby.
Wypoleruj to, popraw linie, a potem podmaluj ubytki, a na koniec zajmiesz się odtworzeniem oznaczeń.
Tymczasem rilaks ;)
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Marmurek pod tropa?

Post autor: fragles »

Thalgonis pisze: pt 05 lis 2021, 20:04 Tylko tak informacyjnie - bo sam model idzie do kosza :-)
Spokojnie! Daj na luz. :piwo:
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: Marmurek pod tropa?

Post autor: Ajs »

Dokładnie Italeri to przepak ICM-u. Mam go też rozgrzebanego, serio jest taki słaby ten model? Na zdjęciach źle nie wygląda...
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Marmurek pod tropa?

Post autor: Thalgonis »

No wiesz, umiejętności sklejacza w ocenie też są ważne ;-)
Zdecydowanie znam lepsze wypusty - także ICM-u... Tu mogłem mieć pecha: sporo nadlewek, które trzeba mozolnie skrobać... Te podpórki górnego płata to już wogóle kurwicujące były: jak lewa strona się wpasowała w otworki dla nich przeznaczone to prawa szła się czesać :| Ten element musiałem mocować do kadłuba klejem CA (czego nie lubię...) a że przy tym kilka słupków się połamało to inna inszość :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Marmurek pod tropa?

Post autor: Rafał B »

Krótko mówiąc, co Cię nie zabije... 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”