Hall of Fame

Niegroźnie
Paweł Leszczyński
Posty: 194
Rejestracja: wt 06 lis 2012, 00:39

Re: Hall of Fame

Post autor: Paweł Leszczyński »

KFS-miniatures pisze:w zasadzie to juz o tym zapomniałem, ale przeciez nie mogło zabraknąc tego klasyka:

Obrazek

!
Hehe, dobre. Macie link do wymienionego tematu o siedzonku?
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: Hall of Fame

Post autor: trl »

Obrazek
pl / en / fb
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Hall of Fame

Post autor: tankmania »

Mamy nowego fana :lol: . Takiego co wypina dupę w tę stronę z której są większe fiuty.

http://pwm.ukw.edu.pl/viewtopic.php?f=2 ... 1&start=15

Niestety przewidywalny jak wynik meczu naszej reprezentacji piłkarskiej.

Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Hall of Fame

Post autor: bohdan »

Za pół roku wróci tutaj. Obrazi ponownie się na wciąż aktualne standardy pwm
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Hall of Fame

Post autor: Arkady72 »

Będę sobie obserwował warsztat Apoloniusza. Z takim fenomenalnym warsztatem na pewno nie zawiedzie. Swego czasu barwnie opisywał upadek moralny Jaho. Ufam, że i tutaj nie zawiedzie :D . Poldku, dajesz czadu!
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Adam Obrębski
Posty: 37
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:36

Re: Hall of Fame

Post autor: Adam Obrębski »

A to jakas kosa jest znow? Troche mnie ciekawią salonowe intrygi
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Hall of Fame

Post autor: tankmania »

Adam Obrębski pisze:A to jakas kosa jest znow? Troche mnie ciekawią salonowe intrygi
Kosa to duże słowo, ja czegoś takiego osobiście nie odczuwam. Jakby to ująć w miarę oględnie, internet jest wypchany po brzegi antagonistami. Są podziały, podziałki, barokowcy, frajdolarze, wychowawcy, moraliści... itd, itp. I to wszystko do kupy żyje w pewnej unormowanej symbiozie wzajemnego hejtu, czy to otwartego, czy w formie sarkazmu, czy też zawoalowanego pod przykrywką "pomocnej krytyki". Tak było jest i będzie, sytuacja w miarę unormowana, nikt nie prowadzi jakąś spektakularną przewagą która od czasu do czasu przesuwa się raz na jedną, a raz na drugą stronę. Nazwijmy to umownie "zabijaniem monotonii sklejania zabawek z tworzyw sztucznych".
Mniemam, że wszyscy się dobrze bawią ku uciesze tłumów, tak przynajmniej powinno być skoro udział jest dobrowolny.
Nie jest tajemnicą z jakiego odłamu powstało Scalefun, ani to, że Siara współtworzył jego charakter. Hejtował z lubością nPWM z jego administracją, Ewpige, Modelarstwo Redukcyjne, czyli wszystko to co w naszym przekonaniu próbuje narzucić innym pewien własny "poziom zabawy". Wszystko przebiegało w atmosferze zabawy, a hejty rekompensowały frustracje niektórych wpisów na forach. Niestety w swojej naiwności myślałem, że skoro jesteśmy kolegami to mogę sobie pozwolić na trochę szczerości i po tym wątku:
http://pwm.ukw.edu.pl/viewtopic.php?f=9 ... &start=120
a ściślej po tym co zostało wydzielone i przepadło, czyli o sędziowaniu napisałem, że głupio wyszło jego sędziowanie na fieście w odniesieniu tego co pisał o sędziowaniu na MP w Toruniu i Skayrajderze. Niestety dopiero wtedy zrozumiałem jego brak dystansu do siebie i ten błąd szybko odbił się na czacie.
http://i.imgur.com/7kg1bv7.jpg
Na drugi dzień pokasował galerie i warsztaty, pousuwał kilku znajomych na fejsie (co zresztą konsekwentnie robi dalej w zależności od tego czy są na SF), pluł na fejsie na SF, wrócił na PWM i próbuje dziecinnych odwetów, pisze do ludzi na pw żeby odeszli z SF i pisali na PWM, itd, itp...
Wracając zatem do pytania czy mam kosę. Nie, nie mam kosy, odczuwam zażenowanie, a słowa których nie chcę używać w odniesieniu do takich osobowości nie mają eufemizmów toteż je pominę.
Sytuację opisałem mam nadzieję obiektywnie, tak żeby każdy zainteresowany sobie sam ocenił. Bez nachalnych pw, bez plucia na fejsie, bez stawiania wyborów i wymuszania opowiedzenia się za którąś ze stron, bez mściwych i płytkich dioramek i bez kumania się z tymi których zachowań nie jestem w stanie uszanować i zaakceptować.
Było pytanie, tu jest odpowiedź i każdy może są z nią zrobić co chce.
Adam Obrębski
Posty: 37
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:36

Re: Hall of Fame

Post autor: Adam Obrębski »

No dzięki za odpowiedz Paweł, dalej myslalem, że wszystko po staremu a tu prosze :)
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Hall of Fame

Post autor: Arkady72 »

Byłem jednym z tych, którzy z początku traktowali siarowego focha jako jakieś nieporozumienie. Bo wydawało mi się zupełnie niemożliwym aby z tak banalnego powodu
( właściwie wręcz żadnego ) wziąć i zrobić coś takiego. Szczególnie, że Apoloniusza znałem osobiście i nie był dla mnie jednym z wielu wirtualnych bytów a gościem, z którym miałem okazję wypić piwo i szczerze porozmawiać. Oprócz genezy SF opisanej prze tankmanię, której Siara był istotną częścią były przecież jeszcze "wojenki" z Jaho i Grzesiem Czterocyferkowym, w których był mocno wspierany przez nas przeciwko nPWM-owej obłudzie moderatorki. W tym kontekście rzeczywiście czuję się jak frajer, frajer oszukany przez kogoś kogo miałem za dobrego kumpla. Był jednym z nas, nikt mu tu krzywdy żadnej nie zrobił.
Chciałoby się powiedzieć, że teraz wrócił tam gdzie stało ZOMO :D .
Padło już wiele mocnych określeń na tą nielojalność i dwulicowość, niektóre może za mocne i niepotrzebne ale to nie słowa były pierwsze tylko czyjeś zachowanie, które te słowa wywołały. Zamiast pokazać prawdziwą klasę mamy płytką kontynuację tej niedorzeczności w postaci budowy dioramy z "przesłaniem".
Ja mam swoją interpretację tej pracy. "Autoportret Twórcy".
Bon voyage.

Obrazek
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”