Hall of Fame

Niegroźnie
Adam Obrębski
Posty: 37
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:36

Re: Hall of Fame

Post autor: Adam Obrębski »

Ja już nie wiem czy jebiemy Bytom za sędziowanie po łebkach, czy za to kto się z kim nie przywitał ;)
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Hall of Fame

Post autor: KFS-miniatures »

erni co prawda wykasował wątek, ale internet pamięta, więc ak by co to cała interesująca dyskusja jest tutaj:

http://img850.imageshack.us/img850/1275/pk96.jpg
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: Hall of Fame

Post autor: Slash2 »

Mirosław to niedźwiedź z PeWueMu od dioram z błotem ?
Obrazek
Awatar użytkownika
uki761
Posty: 434
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 20:39

Re: Hall of Fame

Post autor: uki761 »

tak
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Hall of Fame

Post autor: tankmania »

To ten miś co nie wie czy medale oddać.

Obrazek
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: Hall of Fame

Post autor: Slash2 »

Oj tam. Pamiętam, że jak dostałem swój pierwszy to obrosłem w piórka do tego stopnia, że do dziś mi zostały, a w szkole przez tydzień siedziałem wyprostowany na lekcjach. A odznaczenie od LOKu, nie byle co !
Obrazek
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Hall of Fame

Post autor: Korowiow »

K.Y.Czart się uaktywnił i zaspamował mnie na PW. Groził, wyliczał swoje deficyty a po tym jak mu napisałem NIGDY JUZ DO MNIE NIE PISZ - napisał żebym do niego więcej już nie pisał. Trochę śmieszno trochę straszno - starszy pan, które lubi mieć ostatnie zdanie nawet kosztem ośmieszenia się.
W związku z tym, że obecałem mu że upublicznię naszą korespondencję, .czynię zadość złożonej obietnicy.

Zaczęło się od mojego niewinnego pytania o brak silnej woli i mojej nie powiem dosyć fikuśnej odpowiedzi na dosyć napastliwą wypowiedź K.Y. Czarta, która jednak nie miała nic wspólnego z moim pytaniem . Najpierw groził :

Obrazek

Grzecznie odpisałem :

Obrazek

Potem opowiedział trochę o sobie i swoich kolesiach. Dzięki temu można zrozumieć sporo z ich zachowania. Poza tym już nie straszy, coś jakby rura zmiękła :

Obrazek

Ja jak zwykle byłem grzeczny i wyrozumiały ale stanowczy w kwestii dalszej korespondencji :

Obrazek

Niestety K.Y. Czart miał jak widać problemy ze zrozumieniem niektórych a może nawet wszystkich słów w zdaniu "PROSZĘ CIĘ NIE PISZ DO MNIE JUŻ NIGDY WIĘCEJ" i napisał :

Obrazek

Jako, że nie czerpię specjalnej satysfakcji z tej korespondencji a nawet mimochodem nie wnosi ona do mojego życia żadnej wartości dodanej, a dodatkowo nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem - już do niego nie napiszę.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Hall of Fame

Post autor: tankmania »

No cóż, Traczyk pierwszy raz napisał coś z sensem. Złośliwy, niewychowany starzec który nie przyswaja już żadnej wiedzy. Ode mnie szacun za samokrytykę.
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Hall of Fame

Post autor: Korowiow »

Co racja to racja.
Paweł Leszczyński
Posty: 194
Rejestracja: wt 06 lis 2012, 00:39

Re: Hall of Fame

Post autor: Paweł Leszczyński »

tankmania pisze:Ode mnie szacun za samokrytykę.
W PRLu były dość modne takowe zachowania (rodem z bratniego kraju) więc nie dziwota ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”