Jak 3 - Zvezda, 1:48

Moderator: Kuba

Robert O.

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: Robert O. »

KFS-miniatures pisze:
Kuba pisze:Góra to jest w ogole nie ruszona :)


Na górę proszę nie patrzeć wcale :) to brudnopis :)

to wygumkuj!
moj ołówek pokutuje :D
Kuba
Posty: 275
Rejestracja: sob 16 lut 2013, 12:26

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: Kuba »

Zamaluję to ładnie szarą farbą jak ustalę jaki mam wybrać kolor... :)
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: JBZ »

Kuba pisze:No właśnie niektóre Model Mastery schną na taki ładny satynowy półmat a ten niebieski cholernie matowy wyszedł. Nie wiem czemu. Co ciekawe, jaśniejszy niebieski stał nieruszany minimum 5 lat i po rozmieszaniu bardzo ładnie wyszedł a ten nowy jakiś taki szorstki ;)
Współpytanie 1-gdzie kupujesz "nowe" Model Mastery?
Współpytanie 2-czym je roźcieńczasz. Jest zauważalna różnica pomiędzy thinnerem i airbrush thinnerem.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Robert O.

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: Robert O. »

Jacek ja starego MM rozcienczylem levelingiem gunze i malowanie bajka
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: JBZ »

Robert O. pisze:Jacek ja starego MM rozcienczylem levelingiem gunze i malowanie bajka
Zapamiętam, przyjdzie czas-sprawdzę. Na razie nigdzie nie mogę znaleźć Airbrush thinnera.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Kuba
Posty: 275
Rejestracja: sob 16 lut 2013, 12:26

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: Kuba »

JBZ pisze: Współpytanie 1-gdzie kupujesz "nowe" Model Mastery?
Współpytanie 2-czym je roźcieńczasz. Jest zauważalna różnica pomiędzy thinnerem i airbrush thinnerem.
Odpowiedź na współpytanie 1 - W Torze dziś byłem i akurat kupiłem. Zawsze tam mieli Model Mastery. Nie wiem czy Matrola też ma.

Odpowiedź na współpytanie 2 - Rozcieńczalnikiem Wamodu, tak jak przed laty i zawsze było dobrze. Może coś obecnie MM zmienił w farbach? Mam takie coś jak medium terpentynowe, dodanie kropelki albo dwóch do zbiorniczka aerografu nawet z Humbroli robiło ładny połysk. Muszę dodać do tego MM jak będę malował pokrywy podwozia do Jaczka i zobaczę co wyjdzie.
Robert O.

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: Robert O. »

wlejcie do MM levelinga tak na probe ,i nie musicie mi dziekowac za efekty
Awatar użytkownika
Bercik
Posty: 294
Rejestracja: pt 29 cze 2012, 21:45

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: Bercik »

Robert O. pisze:wlejcie do MM levelinga tak na probe ,i nie musicie mi dziekowac za efekty
Potwierdzam, dłuższy czas tak maluję. Gładko się kładzie, szybko podsycha i nie gryzie się z lakierami Gunze.
Obrazek
Kuba
Posty: 275
Rejestracja: sob 16 lut 2013, 12:26

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: Kuba »

Panowie, not good.
Wstałem właśnie, paczę na Jaczka w świetle poranka i co widzę - za jasne to wyszło :lol:
Tak się rozpędziłem z tym cieniowaniem, że wyszedł mi jasny, pastelowy ten spód.

Obrazek

Idzie od razu mała poprawka i cały czas współporady i współsugestie, byle nie ajabymy mile widziane.

ps - Levellinga nie mam, skończył mi się i zapomniałem uzupełnić :(
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak 3 - Zvezda, 1:48

Post autor: JBZ »

Ajabym się nie czepiał skoro to Jak trzeci testowy pierwszy. Zrobisz Jaka trzeciego testowego drugiego lepiej.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuba”