Maj nejm is Biber ... Dżastin Biber ... Italeri 1:35

Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Maj nejm is Biber ... Dżastin Biber ... Italeri 1:35

Post autor: Korowiow »

To już nie jest barok to jest RENESANS. ProMegaPrestiż +gzylion.
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: Maj nejm is Biber ... Dżastin Biber ... Italeri 1:35

Post autor: grzegorz75 »

Jeszcze raz chłopy dziękuję wam wszystkim za pochwały i kadzenie ;) ( jeszcze nie wszyscy podali numery kont :lol: ) , motywuje to do dalszych eksperymentów . Strasznie się cieszę.

Pol - farbka jest rewelacyjna , dzięki serdeczne za współpolecenie tejże ;)

Dżastin prawie gotowy , brakuje paru detali , wkleić dach kiosku jeszcze trzeba i wszpacholwać . Trochę zabawy jest z ukształtowaniem oszklenia kiosku - gdyby Marek czytał , a jeszcze nie robił , to boczne szybki naklej taśmą na kubek i oziej opalarką na najniższym biegu , a przednią i tylną na czymś okrągłym o średnicy centymetra . Moczenie we wrzątku powodowało "zamleczenie" tych szybek , opalarka jest lepsza i zrobiła to bezinwazyjnie .

Obrazek
spiton

Re: Maj nejm is Biber ... Dżastin Biber ... Italeri 1:35

Post autor: spiton »

Obrazek
Taka wersja "dla turystów" ,-))
spiton

Re: Maj nejm is Biber ... Dżastin Biber ... Italeri 1:35

Post autor: spiton »

Ja bym wziął i suchym pędzlem zrobił kilka srebrnych rys, żeby te torpedy nie były takie nieskazitelne. To znaczy, ja bym zrobił dużo rys i innych brudów. Ale kilka rys na pewno nie zawadzi. W chwili obecnej wyglądają estetycznie, ale jest to estetyka bombek na choinkę. Znacznie powyżej Barloga, ale to jeszcze nie jest realizm ,-))
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Maj nejm is Biber ... Dżastin Biber ... Italeri 1:35

Post autor: tankmania »

spiton pisze:Ja bym wziął i suchym pędzlem zrobił kilka srebrnych rys...
Zrób Spitonku. Co stoi na przeszkodzie?
spiton

Re: Maj nejm is Biber ... Dżastin Biber ... Italeri 1:35

Post autor: spiton »

Chłopaki, Grzegorz to twardy szkutnik. Taka delikatna sugestia nie powinna go zabić ,-))

Ja do rys używam starego zniszczonego pędzla( z zepsutym włosiem- taki rozczochrany). A reszta jak w klasycznym suchym pędzlu. Czyli trochę srebrnej farby na pędzel (stary) wytrzeć o papier, żeby "malowało" tak jak chcemy i sru po modelu. w różnych kierunkach.
spiton

Re: Maj nejm is Biber ... Dżastin Biber ... Italeri 1:35

Post autor: spiton »

Proszę bardzo. To 1/72 oczywiście .

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”