JS 2 mod. 1944

Moderator: Radek Pituch

tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: tankmania »

Radek, ale tak abstrahując od wszystkiego. Jaki jest sens znaku wodnego na środku? Ja rozumiem, że chcesz żeby nikt się nie podpisywal pod twoim modelem, lub żeby przy wrzucaniu zdjęć wiadomo było, że jest Twoje.

W pierwszym przypadku musiałby obciąć zdjęcie gdyby znak był w rogu. Ale Ty masz większy oryginał i możesz z niego w 3 sekundy buca zrobić. W drugim kiedy nikt sobie nie przywłaszcza ludzie nie obcinają zdjęć.

Znaki na środku stosuje się żeby ludzie w ogóle nie wykorzystywali zdjęć, a Tobie raczej na rekę powinna być sytuacja odwrotna. Czyli w jak największej ilości miejsc z reklamą.

Sorry, ale trochę to dla mnie nielogiczne, chyba, że jest coś co mi do głowy nie wpadło.
el Rozito

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: el Rozito »

Radek Pituch pisze:Różna jest praktyka umieszczania tego znaku, ale mi taka forma odpowiada, rozumiem jednak, że polskiej tradycji musi stać się zadość i trzeba się do czegoś przyjebać. Całe szczęście, że są jeszcze tacy modelarze, punkty odniesienia, ostoje wysmakowanych podpisów, niechaj rosną w siłę.
Nie wdając się w polemikę mogę tylko powiedzieć, tak żeby polskiej tradycji stało się zadość: Weź nie pierdol!
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: Slash2 »

Oj tam. I tak nic nie przebije Hetzera z wymalowanym MiGuelem prosto na modelu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
uki761
Posty: 434
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 20:39

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: uki761 »

Model świetnie wybrudzony, bardzo mi się podoba.
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: rollingstones »

Cześć - mój pierwszy post dotyczył lekko ironicznie, tego Radku, że piszesz o smaczku w wymalowaniu pięknych cyfr na bazie starego napisu który zasłania RADEK PITUCH 2013.
Krótko mówiąc uważam że znak ten jeśli zdecydowałeś się na niego, można umieszczać w innym miejscu. Jeśli jednak uważasz ze, tak jest ok to wystarczy tak napisać - bez dodatkowej spinki, Dlatego zgadzam się w całej rozciągłości z wpisem El Rozito. Piszę to z całym szacunkiem i sympatią do Ciebie
el Rozito

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: el Rozito »

Wszystko tak jak rollings ujął, a Ty się spiąłeś, coś o Polakach piszesz, a teraz jak wszyscy Polakami się okazali wyszło na to, że nie jesteśmy Ciebie godni i milczysz. A tu sami Niemcy :-P
Radek Pituch
Posty: 85
Rejestracja: pn 18 mar 2013, 23:09

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: Radek Pituch »

Ależ wyobraź sobie, że jestem. Obserwuję jak toczy się dyskusja. Uwagi przyjąłem, jak niewybredne by nie były, a tymczasem pchnąłem nieco temat.
Obrazek

Radek
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: rollingstones »

Świetny. :shock:
Radek Pituch
Posty: 85
Rejestracja: pn 18 mar 2013, 23:09

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: Radek Pituch »

I znowu ta ironia w głosie :P
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: tankmania »

Fajne pozy, nietuzinkowe. Takich własnie na rynku jest niedostatek, bo od tych pokazujących paluchem można torsji dostać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radek Pituch”