JS 2 mod. 1944

Moderator: Radek Pituch

Radek Pituch
Posty: 85
Rejestracja: pn 18 mar 2013, 23:09

JS 2 mod. 1944

Post autor: Radek Pituch »

Dzisiaj trochę postępów prac nad Stalinem do dioramy z Razwiedczykami. Na wieży wytarłem mu pierwotny numer 301 i zastąpiłem namalowanym na potrzeby operacji berlińskiej 27 (takie ciekawostki można dopatrzeć na archiwalnych zdjęciach). Popracowałem nad weatheringiem podwozia i kadłuba, dziś biorę się za wieżę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: rollingstones »

świetnie wygląda z tym Radek Pituch2013. W Dumo się zapatrzyłeś ;) ?
Awatar użytkownika
Patterson
Posty: 357
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 15:57

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: Patterson »

Super "kurzenie".
Obrazek
Awatar użytkownika
ROMAN
Posty: 146
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 04:34

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: ROMAN »

Świetnie, Radek. Przemawia do mnie Twój sowiecki klamot.
Radek Pituch
Posty: 85
Rejestracja: pn 18 mar 2013, 23:09

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: Radek Pituch »

rollingstones pisze:świetnie wygląda z tym Radek Pituch2013. W Dumo się zapatrzyłeś ;) ?
Akurat w tej kwestii zapatrzyłem się na Wildera. Wiesz, odkąd moje zdjęcia zaczęły żyć własnym życiem w sieci bez jakichkolwiek 'creditsów' za pośrednictwem różnych ludków, dodanie znaku wodnego stało się koniecznością. Niestety prawami autorskimi nikt się w internecie nadal zbytnio nie przejmuje.
Dzięki za uwagę.
el Rozito

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: el Rozito »

rollingstones pisze:świetnie wygląda z tym Radek Pituch2013. W Dumo się zapatrzyłeś ;) ?
Rozumiem zastosowanie ze względu na wymogi autorskie ale wygląda to na przelipę. Dumo zrobił to ze smakiem, ot podpis w rogu zdjęcia, Ty przyjebałeś jak pan Henek co na allegro pompowtryskami handluje i się martwi, żeby kto fotoszopem nie wyciął. Model fajny.
Awatar użytkownika
ROMAN
Posty: 146
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 04:34

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: ROMAN »

el Rozito pisze: Rozumiem zastosowanie ze względu na wymogi autorskie ale wygląda to na przelipę. Dumo zrobił to ze smakiem, ot podpis w rogu zdjęcia, Ty przyjebałeś jak pan Henek co na allegro pompowtryskami handluje i się martwi, żeby kto fotoszopem nie wyciął. Model fajny.
Ziomal ma racje. Tego typu znak wodny na modelach wygląda z lekka obciachowo, nawet w imię słusznych celów. Takie moje zdanie.
Radek Pituch
Posty: 85
Rejestracja: pn 18 mar 2013, 23:09

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: Radek Pituch »

Różna jest praktyka umieszczania tego znaku, ale mi taka forma odpowiada, rozumiem jednak, że polskiej tradycji musi stać się zadość i trzeba się do czegoś przyjebać. Całe szczęście, że są jeszcze tacy modelarze, punkty odniesienia, ostoje wysmakowanych podpisów, niechaj rosną w siłę.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 316
Rejestracja: sob 07 lip 2012, 17:41
Lokalizacja: Bydgoszcz/Solec Kujawski

Re: JS 2 mod. 1944

Post autor: Tomek »

Nie rób scen. To nie kwestia przyjebania się tylko obiektywna ocena . Taki podpis na samym modelu to chujnia z grzybnią i dziwię się że tego nie dostrzegasz. A szkoda bo model przedni.
nieco bardziej podkurwiony SKAYRAIDER pisze: głupich nie sieją, sami się rodzą.
myślałem ze jesteś tylko głupi, ale ty jesteś bardzo głupi i do tego niewychowany.
tyfus to tyfus !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radek Pituch”