[W] Jaguar Gr.1 / Gr.3 Kitty Hawk 1/48

Moderator: Krystian Ciechowicz

Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: [W] Jaguar Gr.1 / Gr.3 Kitty Hawk 1/48

Post autor: Krystian Ciechowicz »

KFS-miniatures pisze:..mozesz miec zatem problemy z montazem tych wszystkich małych 'szybek' w przedniej czesci kadłuba
O dziwo poszło jak po maśle, czego nie mogę powiedzieć o sklejaniu połówek kadłuba, tył tam gdzie gródź między silnikami i wnęki.
Generalnie miałem taki moment, że model wylądowałby w śmietniku taka chujnia ! Całość klejona po kawałeczku, najpierw cienki tamki, później od wewnątrz zalewanie CA. Niektóre Special Hobby lub Azury klieiłem lepsze, nie żartuję !
Miałem zrobić 4 Jaguary, wszystkie z Gulf War z kalek Kits World Decals ... pierdolę !! Może Airfix okaże się lepszy.
Niestety pozostanie mi jeszcze przeprawa z Gripenem, aż się boję.
Wracam po 22 września Ciao !
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Re: [W] Jaguar Gr.1 / Gr.3 Kitty Hawk 1/48

Post autor: Czarny »

Znam twój ból. Cały czas nie mogę dość do porozumienie z innym produktem tej samej stajni. U mnie np, był skręcony kadłub. Spód jeszcze spoko a góra prawie jak śrubka. Nie mówiąc już o niedolewkach w niektórych miejscach (np na kolach).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krystian Ciechowicz”