[W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Moderator: Krystian Ciechowicz

tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: tankmania »

4 dni, kilka zdjęć i 100 razy więcej weny na modelowanie niż po 6 latach czytania głodnych kawałków o prestiżu i oglądania rysuneczków z facecikiem co ma nochal jak klamka od zakrystii.
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: JBZ »

O gumowych fartuchach pomiędzy klapkami chłodnicy nie zapomnisz?
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: Krystian Ciechowicz »

Dziękuję, dziękuję ... na dobre słowo Stratocastera od początku znajomości naszej mogę liczyć ale i uzasadnioną krytykę również - bo w końcu my psy musimy trzymać się razem !!
Jacek uwielbiam Twoje uwagi ... po fakcie :D Następnym razem przygotuję się do lekcji należycie.
Tanku ... nie wiem co napisać obrosłem w piórka i prawie wyfrunąłem przez okno ...
Model nie jest pozbawiony wad, w końcu to tylko model i to z odzysku. Dla mnie to zabawa !

W zasadzie miałem skończyć dzisiaj ... ale jestem już troszkę nakurwiony jak ten "zbiornik pod kadłubem" i ręcyma mi siła dziwna telepie. Nie chcąc więc spieprzyć odkładam finał na rano.
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: Ajs »

Zbiornik rzeczywiście kopie beret!

Krystian nie dziw się Jackowi - P-40 to jego konik, a Ty tak zapierdalasz z robotą, że ciężko o jakieś uwagi bo już jest po ptokach ;)
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: JBZ »

Primo testowe # 1 -do niczego nie namawiam.

Primo testowe # 2 - fartuchy dziabnąłbym cienkim pędzlęm.

Primo testowe # 3 - nie wiem czy P-40 to konik, osiołek czy krokodyl ale ostatniego zrobiłem w 2011 a biorąc pod uwagę Spity, 109 i 29 szybko kolejnej nie ruszę ale wypadałoby się umówić na współlepienie.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: Krystian Ciechowicz »

Co racja to racja.
Udało się dłubnąć jeszcze to i owo i przy okazji nie zniszczyć.
Próbnych kilka fot ale światło już nie chce zza okna świecić, a majdanu z lampami nie chce mi się teraz rozstawiać. Idę się przespać z efektem końcowym, a Wy paczajcie ...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
Stratocaster
Posty: 16
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 13:42

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: Stratocaster »

JBZ pisze: Primo testowe # 2 - fartuchy dziabnąłbym cienkim pędzlęm.
Pędzlem???? Ja bym dał chyba cienkie płatki gumy wyrżnięte o północy skalpelem w kościele w Zgierzu ze święconych opon proboszcza.
Robert O.

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: Robert O. »

Stratocaster pisze:
JBZ pisze: Primo testowe # 2 - fartuchy dziabnąłbym cienkim pędzlęm.
Pędzlem???? Ja bym dał chyba cienkie płatki gumy wyrżnięte o północy skalpelem w kościele w Zgierzu ze święconych opon proboszcza.
jebłem :lol:
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: JBZ »

To jest współpodrzegnywowywanie do popełnienia przestępstwa.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Mecenas/Kolekcjoner
Posty: 289
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 20:39
Lokalizacja: Łódź i okolice

Re: [W] P-40N Warhawk "Geronimo" - 1/48

Post autor: Mecenas/Kolekcjoner »

Stratocaster pisze:
JBZ pisze: Primo testowe # 2 - fartuchy dziabnąłbym cienkim pędzlęm.
Pędzlem???? Ja bym dał chyba cienkie płatki gumy wyrżnięte o północy skalpelem w kościele w Zgierzu ze święconych opon proboszcza.
Dobre Tomku - widzę w Tobie moc/noc kabaretową
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krystian Ciechowicz”