Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Niegroźnie
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

ewpiga pisze:
fragles pisze:...mam ograniczone możliwości techniczne dostępu do sieci...
Podobnie jak bohdan, /który wybitnie świadczy o tym, jak bardzo nie radzi sobie z myśleniem abstrakcyjnym mając problemy z uzmysłowianiem sobie kontekstu wypowiedzi./.. nie odczuwam smutku..i nie masz czego żałować, na forum nic modelarsko wartościowego się nie dzieje.
ewpiga pisze:„ojciec” przypuszczam, że masz poczucie humoru i jesteś inteligentny..w odróżnieniu od kolegi fraglesa, który publicznie przyznał się do braku tych cech. Stary, naprawdę nie warto czerpać przyjemności z własnego idiotyzmu.
Cytaty to się raczej wkleja tak, aby wszyscy zainteresowani zrozumieli, o co w temacie chodzi. I najlepiej jest dodać od siebie jakiś mały, krótki komentarz do całej sprawy. To co tam napisałeś, bez znaków interpunkcyjnych brzmi jak twoje potwierdzenie jego zmatolenia, tego, czego on sam nie jest w stanie zrozumieć. Gdybyś zechciał/możesz edytować/na końcu postawił pytajnik - co zmieniło by tekst na formę zdania pytającego - to być może usłyszelibyśmy odpowiedź bohdana, że on jest w stanie zrozumieć co inni piszą.. i tam, to on się niepotrzebnie wygłupił.

Ja tylko jedno do ojca.
ewpiga pisze:Stary, naprawdę nie warto czerpać przyjemności z własnego idiotyzmu.
Nie wiem czy chcesz to robić czy nie, ale zaufaj ewpidze w tej kwestii. Gościu na tym zęby zjadł, on się żywi własnym idiotyzmem wiec jak pisze, że nie warto to ja mu wierzę.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

ewpiga pisze: Jak wytłumaczyć założenie profilu na facebooku przez modelarza, który wyśmiewa wypowiedzi chłopaków z tego forum?
Kto wie, czemu to ma służyć ? Założyciel strony wygrzebuje wyciągnięte z kontekstu fragmenty wypowiedzi innych chłopaków i publikują je jako śmieszne perełki, z jakich następnie fani toczą bezlitosną szyderę. I najdziwniejsze jest, to, że partycypują w tym ludzie mający ułożone życie zawodowe, rodziny, dzieci, znajomych, którzy mogą sobie te ich pisanie poczytać. Szanse polemiki z takim idiotą…nijakie. Matoł szydzi z modelarzy a najbardziej z samego modelarstwa i nikt z boku się nawet nie zająknie w potępieniu tych działań.. ba, nawet czerpie jakąś wyuzdaną przyjemność z istnienia takiego profilu. Jak to całkowicie polskie jest. /gdybym wiedział kto, najzwyczajniej przy pierwszej okazji dam w mordę/
Modelarstwo internetowe przestaje być ciekawym miejscem do prowadzenia jakiejkolwiek konwersacji. Już dawno rozsądni modelarze przestali publikować tutaj swe prace. Minie jeszcze trzyma ta odrobina sympatii do tego miejsca i tych paru ludzi, których znam osobiście.
Ja moge tylko teoretyzować i myslę, że poziom idiotyzmu tych wypowiedzi z których szydzi to spowodował. Poziom idiotyzmu "ludzi mających ułożone życie zawodowe, rodziny, dzieci, znajomych, którzy mogą sobie te ich pisanie poczytać"...
A co do dawania w mordę to sugeruję żebyś nie cwaniakował w internecie... ja przynajmniej bym tego nie robił, ale rozumiem, ze ja bardziej ogarniam rzeczywistość.
ewpiga pisze: Trzy lata temu powiedziałem Tobie, że tamta „knajpa” nie jest miejscem gdzie z chęcią bym przebywał, tym bardziej prowadził dyskusje.
W związku z tym postanowiłeś usiąść odważnie w innej knajpie i drzeć morde tak zeby w tej knajpie słyszeli co ci na wątrobie leży?
ewpiga pisze: Forum gdzie poziom będzie choćby minimalnie to podnoszony do wartości nieco większej niż tylko „sklejanie plastikowych zestawów” Gdzie celem będzie kultywowanie wartości modelarstwa i zdolność do tworzenia konstruktywnych treści i zachowań przyczyniających się do jego rozwoju. Miejsce i działalność, które zmierzają do pozyskania młodszej grupy modelarzy kształtowania osobowości i charakteru nowych adeptów sztuki modelarstwa.
O, to dzięki Bogu nic takiego nie wyszło.
Coś ci się porąbało, kształtowanie osobowości i charakteru należy do rodziców, opiekunów. Wartość modelarstwa każdy ma indywidualną dla siebie. I tak sobie teraz myślę, sam fakt iż uważasz, że się do tego nadajesz (abstrahuję od tego, że jak ktoś pisząc takie pseudo filozoficzno retoryczne banialuki chciałby tworzyć konstruktywne treści?) stawia cię w szeregu egocentryków, narcyzów. Ktoś taki miałby przekazywać jakieś wartości młodzieży? Facet bez honoru który kilka razy pisał, że odchodzi z forum i nie potrafi dotrzymać słowa? Hipokryta który chce wymagać od innych, a od siebie już nie? Oszust który zakłada na forum warsztat ze szkicem który okazuje się przerysowanym zdjęciem gotowego już modelu?
TY CHCESZ OŚLE COŚ KOMUŚ PRZEKAZYWAĆ? MASZ TUPET!

Zresztą, ja przekazałem tyle swojej wiedzy, tylu ludziom w realu przychodzącym do mnie po podpowiedzi. Nie licząc tego, że potrafiłem co tydzień jeździć 100 kilosów żeby zaszczepiać modelarstwo w wiejskich szkołach. Za co nikt mi nie płacił, nikt za paliwo nie zwracał, a ludzie którzy oferowali się pomagać wykręcali się po 3 razach pomimo tego, że nie partycypowali w kosztach, że ja swój wkład już dawno dałem kilka razy.
A TY? Co ty zrobiłeś nie biorąc pod uwagę swoje pierdolenia pseudo filozoficznego po forach które w efekcie więcej ludzi podzieliło niż wniosło?

ewpiga pisze: Każdy piszący „tam” i nierzadko „tu” jest Jedynym Słusznym Intelektualistą „scalefun” i to oni mówią motłochowi, co jest dobre, a co złe
OK, to proponuję zabawę.
Na każdy jeden cytat potwierdzający to oszczerstwo kogoś utożsamianego z SF, ja daję 3 tylko twoje cytaty udowadniające, że masz projekcje czyli, że to jednak ty mówisz (jak to ładnie ująłeś) "motłochowi" co jest dobre, a co złe.
Dodatkowo w bonusie na każdy taki cytat dorzucam jeden pokazujący twoją hipokryzję.

Czyli na 2100 twoich postów na jednym forum (to są moje szanse) jest jakieś ca 100000 postów do wykorzystania (to są twoje szanse). Ja daję 3+1 cytatów za każdy jeden od ciebie to mamy 4 x 50 (stosunek postów) szanse 200:1 na twoją korzyść.
Bawimy się?
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: bohdan »

ewpiga pisze:.....

Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

ewpiga pisze:Wyraziłem swoje zdanie TY wyraziłeś swoje.. z tą różnicą, że ja nigdy nie nazwałbym swojego rozmówce osłem.
No ja o tym wiem, Ty wolisz retorykę na pół strony, tak żeby sobie ulzyć, a jednocześnie żeby nikt nie udowodnił personalnej obrazy. W ten sposób sam siebie awansujesz mentalnie na wyzszy poziom kultury...
ewpiga pisze: Jak Tobie z tym dobrze to OK, nie ma dalszego tematu, jest po sprawie.
Dla mnie było dawno po sprawie, a fakt, że nie potrafisz podjąc rekawicy tylko mnie w tym stanie utwierdził.
ewpiga pisze: /w mordę i tak dostanie/
Gdybyś był kobietą to bym zapytał czy drugiego dostanie do ręki. Ale, że (prawdopodobnie) jesteś płci męskiej to nawet nie chcę wiedzieć co masz na myśli.
Pozostaje mi żywić nadzieję, że będziesz w tym czynie równie konsekwentny jak np. w robieniu ostatnich modeli na PWM i wtedy od razu jestem o kolegę spokojny, że nie dostanie nic w mordę czego sam by nie chciał do niej wziąć.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

ewpiga pisze:Nawet gdyby,.. to dalej tylko ja będę miał z tego przyjemność. Matoł, być może sam trzyma interes w łapie pisząc takie głupoty na fejsie i w ten sposób się podnieca, bo inaczej po prostu nie potrafi.
To masz na pamiątkę. Za każdym razem jak stwierdzisz, że ktoś jest chamem, że jest prostakiem, że jest hejterem, że ma idiotyczne zachowania, ze jest matołem... itd. Wtedy sobie wróć tutaj, przeczytaj to i zastanów się kto tak naprawdę ma problem.

ewpiga pisze: Przekaż koleżce. Jeśli jest idiotą niech stara się chociaż nie być głupi.

Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

A z kim ten co ma źle pod czapką teraz gada?
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

@ewpiga, chciałeś zaistnieć więc jak widzę kolega nie potrafił odmówić...

http://magazynaerodyna.blogspot.com/201 ... wpigi.html
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: tankmania »

ewpiga pisze:Rozumiem, w tej chwili mediujesz w imieniu kogoś, kto ma już tutaj konto i być może nie ma odwagi szczerze sam za siebie mówić. Mam tylko nadzieje, że to nie jest moja wina, że ten ktoś w takim stanie się znajduje.
Ewpiga bohaterze (wiem, że czytasz tu wszystko dokładnie)! Wprawdzie nie wiem kto to jest Żurawinowy, ale znowu siejesz hipokryzją. Miałeś tutaj konto, ale wymiękłeś i wszystko zrzuciłeś na karb tego, że w prywatnych warsztatach każdy decyduje co chce lub nie chce żeby miało miejsce. Ale forum nie jest moderowane, nie ma banów i teraz piszesz (sugerujesz), że ktoś kto zapewne dostał bana na PWM pod kogoś się podszywa?
No gieroju, chcesz pogadać to założę Ci tutaj znowu konto. Masz na tyle jaj? Czy jesteś cienki jak Spiton który uwielbiał wolność do momentu kiedy się okazało, że ta wolność może się obrócić przeciwko niemu i spierdolił na Modelłorka gdzie brak wolności go chroni?
wrobelsparrow
Posty: 45
Rejestracja: pn 26 maja 2014, 03:22

Re: Ewpiga chce z nami pogadać, ale się tu wstydzi.

Post autor: wrobelsparrow »

"Stopień werbalnej agresji dyskutantów jest odwrotnie proporcjonalny do prawdopodobieństwa utraty życia lub zdrowia podczas uprawiania omawianego hobby" - Wrobelsparrow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”