Paweł Okulski

Niegroźnie
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Paweł Okulski

Post autor: KFS-miniatures »

.. jest taki typ. takiego maila używa na forach: pawel.okulski@gazeta.pl . po tem wnoszę nazwisko gnidy. bo jak inaczej nazwać miernotę, która w internecie ma jazdę na wpieranie ludziom, ze sa moim alter ego (ja zwykłem podpisywać swoim imieniem i nazwiskiem wszystko co robię, wiec mam bekę z twardzieli co gównem rzucają schowani za nickiem, bo sie im wydaje, ze sa anonimowi). enyłej. nie znam buraka. może widziałem na żywo, może nawet jakies słowo zamieniłem, ale jest mi równie znany, co kod źródłowy open office. wiec owy gnojek ostatnio postanowił sie do mnie przyjebac. nie wiem po co, a tym bardzej czemu. szczególnie, że nie znam platformy w której mieli bysmy szansę zetrzeć swoje poglądy. wychodzi więc na to, ze koleś ma jakiś żal do mnie, tylko brakuje mu jajec, żeby mi napisac to wprost. tylko gryzie jak pinczer miniaturowy listonosza po nogawkach.

tak więc, drogi pawle, przyjmij tę wiadomość (idę o zakład, ze jak nie ty, to kumple sledzą z zapartym them nasze forum), ze w kontekscie swoich publicznych wypowiedzi, jesteś w moich oczach kwintesencją gówna. takiego płynnego. normalnie jak znajdę twoje zdjęcie w necie, to umieszczę je jako ilustrację do hasła 'biegunka' na wikipedii.

i tak w skrócie. facet, odpierdol sie ode mnie. jebsie, giń, sczeźnij, czy cokolwiek innego. odpierdol sie ode mnie, bo ni właziłem ci nigdy w drogę, wiec swoje frustracje wyładowuj bijąc żonę lub konia

Obrazek
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Paweł Okulski

Post autor: Panzer »

Terez jesteś już prawdziwym celebrytą, bo masz jak na takowego przystało swojego prywatnego psychofana :)
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Paweł Okulski

Post autor: tankmania »

Ciekawe czy ma pokój z wylepionymi na ścianach zdjęciami kamila i jego modeli wyciągnietych z bagna. Pokój oczywiście z ukrytym wejściem przez szafe.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Paweł Okulski

Post autor: tankmania »

E, to jakieś dziecko bo do sześciu nie potrafi liczyć.

http://pwm.ukw.edu.pl/viewtopic.php?f=1 ... 1&start=90
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Paweł Okulski

Post autor: potez »

przynakmniej już wiadomo dlaczego mu sie ten orlik tak podoba
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Paweł Okulski

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Wyszła po deszczu na chodnik glizda, rzekła mi na ucho
-że stakor to pizda
-że lubi robić z siebie debila i że bez pigul swych kolorowych...
na każdym kroku widzi kamila.

I tera śpiewamy:
Kamil, Kamil, on jest tu. Tu i tam, tu i tam.
Gdy odkręcasz rano kran wylatuje taki pan, w żółtej kurtce siedział sam całą noc
By udawać strumień wody i byś przyjacielu młody nie mógł popić swoich piguł kolorowych

Kamil, Kamil, on jest tu. Tu i tam, tu i tam
Siedzi stakor se na muszli, nuci sobie taki chłam:
Nienawidze skalefan, nawet wtedy kiedy sram to pewne obawy mam
Że wyskoczy z muszli taki pan, w żółtej kurtce straszny cham
I ukradnie mi srajtaśme przez okienko robiąc hopla i znów będzie trzeba pomiąć nowiusieńki aeroplan.

Ce
Ha
U
Jot
Ci w dupal. Stakor ćpakor.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Paweł Okulski

Post autor: bohdan »

jestem za
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Paweł Okulski

Post autor: KFS-miniatures »

mam psychofana najwyrażniej. czy myslicie, ze warto z tym iść na policje z oskarżeniem o stalking? to stosunkowo nowa pozycja, łatwo sie wykazac w statystykach. roioc panu od plastikowych zabawek bagno?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”