pytanie

Niegroźnie
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

pytanie

Post autor: KFS-miniatures »

Wiem, że te wątki były już wałkowane nie raz, ale naczytałem się tyle opinii, że już sam nie wiem. Sprawiłęm sobie taki zestaw:

Obrazek

I teraz sie zastanawiam jaka farba bedzie najlepsza do malowania łyżeczek? Szukałem po sieci ale jakoś nie znalazłem albo jakieś wskazówki, szukałem szukałem i nic, może za mało szukałem,... Z góry dzięki!
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: pytanie

Post autor: konrad_dzik »

Myślę, że powinieneś się skontaktować z pomysłodawcą stylu łyżeczkowego. Sprawdziłeś już czy mają odpowiednią krzywiznę? Nie są za płaskie? Na pewno nie używaj mr.paintów bo to jakieś oszustfo drogie, nie ma w polsce i jeszcze nie wydajne.
BTW.
Ja ostatnio zrewidowałem moje podejście do modeli. Całe moje modelarskie życie [ mam jeszcze kilka innych zainteresowań ;) ] studiowałem techniki, washe, wetheringi, preshadingi, i inne Verlindeny i Migi... A teraz robię to zupełnie inaczej: wyobrażam, sobie oryginalny samolot, zmniejszam go w myślach do odpowiedniej skali i próbuję to osiągnąć na modelu. Bez dobrych zdjęć konkretnego egzemplarza niemożliwe, dlatego teraz robię tylko modele egzemplarzy z dobrą dokumentacją foto.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: pytanie

Post autor: konrad_dzik »

Błysnąleś intelektem jak chrząstka w salcesonie... Przeczytaj jeszcze raz amebo intelektualna to co pisałem. Moze idź gdzie indziej leczyć swoje kompleksy?
Co w tym złego że gdy ktoś czegoś nie wie, pyta się jak to zrobić?
Każdy się uczył, tak samo ty tępy chuju, tylko ty przychlaście o tym zapomniałeś.
Więc stul ryja arcygwiazdo i wypierdalaj. Nikt nie każe ci odpowiadać.
Kiedyś można było sie pytać o techniki modelarskie i nie było tyle zawiści. Jak inni maja sie nauczyć?
Pomyslaleś o tym? Chyba nie, bo myślenie to proces z którym nie masz za wiele do czynienia.
Aha, jak szukasz cwela do obciagania ci pały to stań przed lustrem ( mam nadzieję ze wiesz co to lustro, czy też ci trzeba łajzo napisac co to jest, tak jak innym się tlumaczy jakiej farby użyć)
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: pytanie

Post autor: KFS-miniatures »

Wybacz Kolego. Ja nie mam doświadczenia żadnego, no może jak sam napisałeś, w malowaniu łyżek. Wybacz raz jeszcze, nie chciałem nic złego napisać o Twojej teorii. Przepraszam Cię raz jeszcze. Nie gniewaj się.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: pytanie

Post autor: konrad_dzik »

Sztrabala moze sam coś doradź a nie trollujesz. Bawi cie to? Leczy twoje kompleksy
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
wrobelsparrow
Posty: 45
Rejestracja: pn 26 maja 2014, 03:22

Re: pytanie

Post autor: wrobelsparrow »

Użytkownik KFS wszędzie robi gnój, a jak ktoś się kulturalnie zapyta to się jeszcze rzuca. Gdzie jest moderacja?
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: pytanie

Post autor: timi »

jesteście u pani
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: pytanie

Post autor: konrad_dzik »

Ja nie pytalem jakiej farby użyć.
Moze byś to wywnioskowal gdybyś potrafil zrozumieć to co czytasz.
Nawet gdybym pytal to co? Zabronisz? Też od razu wiedziałeś jakich farb użyć? Jakich technik.
Chuja wiedziałeś i też się pytałeś, więc spierdalaj i nie udawaj spryciarza,bo udalo ci się kiedyś wymknąć z pęknietej prezerwatywy.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: pytanie

Post autor: KFS-miniatures »

Miły inaczej kolego, masz kłopoty ze zrozumieniem?? Jak już założyłeś tutaj kolejne konto i piszesz na forum, to też tak rób jak w domu..dłużej się zastanawiaj.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: pytanie

Post autor: bohdan »

ktoś kiedyś zaczął te durne cytaty i juz nie pamiętam kto ale na chuj to robić ? może to bylo śmieszne raz czy dwa ale bez przesady
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”