WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Niegroźnie
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 163
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 08:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: OldMan »

Uważaj, bo tak skończysz :

Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: grzegorz75 »

Chciałbym zapytać jakich farb użyć do pomalowania modelu ZIL-157, bo co instrukcja różnych firm modelarskich to inny kolor chociaż model tej samej wersji.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: konrad_dzik »

Wiewiór pisze:"sie ma ...moze byc problem z moim dotarciem do łaseku bo sie połamałem....ale moze dotre....łap mój numer bdzie prosciej"..liczyłem na odpowiedź i sie przeliczyłem
Bywa
Jak dla mnie to ewidentnie z niej wynika, że nie miałeś problemu z kasą, a jedynie z dotarciem...zaburzony ciąg logicznego myślenia
Chyba twój, ale to nic nowego.
Co do twojego argumentu o moim chlaniu to nie znasz mnie i nie wiesz ile pije, ot co....to już po tobie "widać" i z czystej empatii napiszę PILNUJ SIĘ
No proszę i jasnowidz z ciebie, wszystko przewidzieć potrafisz.
Czepiam się ciągle ciebie też, bo wszędzie piszesz, że chciałbyś się nauczyć robić dobrze i żeby ci podpowiadali co i jak....jak o coś pytam to głównie w PM kach...więc nie wszędzie.Czep się kogoś innego.
Widać zapomniałeś już o łodzi i zaraz po niej pytań na czacie, gdzie dostałeś zjebke, pamięć u ciebie krucha.
Nie chce mi się.
a na fb to sam jesteś wielki master co lata i doradza po tych śmiesznych grupkach... ewidentnie mnie z kimś mylisz ale jest na to lekarstwo.
Nie no jasne, zaraz pewnie usłyszymy, że ktoś to ci robił na złość i się pod ciebie podszywa, albo po prostu masz sklerozę na co wskazują i poprzednie twierdzenia, ale w twoim wieku to faktycznie nic specjalnego.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: Ojciec Dyrektor »

W świetle tego co się dzieje obok na sąsiednim forum byłem zmuszony zdjąć umieszczoną poniżej reklamę. I napiszę wprost - to nie modelarstwo jest problemem ale rozpad wartości międzyludzkich - jest mi wstyd za was Panowie!
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: fragles »

Dzieje się! I salwy na sf słychać. :shock:
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: karolkonw »

co tu sie odjaniepawla?
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: WARSZTATY MODELARSKIE W POZNANIU

Post autor: Panzer »

Drugi modelwór. Tylko można kląć. Ale intelektualnie bardzo zbliżony poziomem... Bardzo prosimy o nie przenoszenie konfliktów z innego forum.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”